Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Widzowie „Koła fortuny” wstrzymali oddechy, na jaw wyszło wykształcenie Izabelli Krzan. Bez telewizji świetnie sobie poradzi
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 13.12.2020 10:12

Widzowie „Koła fortuny” wstrzymali oddechy, na jaw wyszło wykształcenie Izabelli Krzan. Bez telewizji świetnie sobie poradzi

koło fortuny
instagram.com/kolofortunytvp

Jakie wykształcenie ma Izabella Krzan, czyli długonoga piękność z Koła fortuny? Niektórzy widzowie nie będą mogli uwierzyć. Okazuje się, że modelka i Miss Polonia 2016 ukończyła studia wyższe na niebanalnym kierunku. Z pewnością gdyby nie telewizja i kariera w modelingu, i tak świetnie by sobie poradziła.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie wykształcenie ma hostessa z programu TVP Koło fortuny
  • W jaki sposób udało jej się pogodzić studia dzienne z początkami kariery w telewizji oraz modelingu
  • Jakie dalsze plany edukacyjne miała Izabella Krzan i czy udało jej się je zrealizować

Izabella Krzan kusi swoimi ponętnymi zdjęciami na Instagramie, ale mało kto wie, jakie ma wykształcenie. Chyba nikt nie wiedział, że seksownej prowadzącej Koła fortuny udało się ukończyć studia.

Izabella Krzan: wykształcenie

Izabella Krzan ma wyższe wykształcenie. Gwiazda programu TVP zrobiła licencjat z ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW) w Warszawie. Kierunek, który ukończyła, nie ma nic wspólnego z telewizją, a pomimo tego modelka świetnie sobie radzi w branży medialnej.

Pochodząca z Olsztyna Miss o swoich doświadczeniach ze studiami opowiedziała w jednej z rozmów z Plejadą.

Trochę się stresowałam, bo ostatni rok nie należał do najłatwiejszych, szczególnie kiedy musiałam pogodzić obowiązki związane z Miss Polonia i studiami dziennymi. Bardzo wspierali mnie bliscy, rodzina, przyjaciele, chłopak, a także organizatorzy konkursu Miss Polonia i mój menedżer — powiedziała.

Dodała, że napisanie i oddanie pracy licencjackiej poszło jej bardzo dobrze, więc jest z siebie zadowolona. Okazuje się, że gwiazda miała w planach kontynuowanie nauki.

Chciała pójść na dwuletnie studia magisterskie z ekonomii. Brała również pod uwagę rozpoczęcie kolejnego kierunku, który pomógłby jej w obecnej pracy, czyli dziennikarstwo.

Studia te będą pomocne w mojej pracy w telewizji. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie tak dobrze, jak te ostatnie trzy lata — zdradziła portalowi w 2017 roku.

Jak na razie nie wiadomo, czy udało jej się obronić również pracę magisterską. Na ekranach telewizorów doskonale widać, że jej kariera powoli nabiera tempa. Gwiazda niedługo skończy 26 lat, więc jeszcze sporo przeżyć dopiero przed nią.

Izabella Krzan i jej początki

O współprowadzącej Koło Fortuny zrobiło się głośno cztery lata temu, kiedy to udało jej się wygrać konkurs na Miss Polonia 2016. Wcześniej zdobyła również tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur.

Jako reprezentantka Polski wzięła udział w Miss Universe 2016 na Filipinach. Jednak wtedy nie zakwalifikowała się do finałowej trzynastki.

Niedługo potem, w maju 2017 roku zaczęła prowadzić program Lajk!, który jest emitowany podczas porannej audycji Pytania na śniadanie. Zaledwie kilka tygodni później stała się reporterką tego programu.

Jednak to właśnie nowa edycja Koła fortuny przyniosła jej największą popularność i rozgłos. Wtedy właśnie uzyskała nominację do nagrody w plebiscycie Gwiazdy Plejady w kategorii „debiut roku”.

Wiedzieliście o jej wykształceniu? Obserwujecie ją na Instagramie? Czasami zdarza jej się zaliczyć wpadkę.

Zobacz zdjęcia:

Izabella Krzan

Jakie wykształcenie ma prowadząca Koła fortuny? Okazuje się, że udało jej się skończyć studia.

izabella krzan

Gwiazda jest po ekonomii.

Izabella Krzan

Planowała zrobić również magisterkę z ekonomii oraz zacząć dziennikarstwo, jednak nie wiadomo, czy jej się udało.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: plejada.pl