Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Iza Małysz z samego rana ogłosiła radosną nowinę. „Mam też syna”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 05.09.2021 11:57

Iza Małysz z samego rana ogłosiła radosną nowinę. „Mam też syna”

Adam małysz
fot. https://www.instagram.com/izamalysz/

Wczoraj odbył się ślub Karoliny Małysz — córki polskiego skoczka Adama Małysza. Po wielu przygotowaniach Karolina 4 września stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała „tak” swojemu ukochanemu. Już następnego dnia o świcie Iza Małysz ogłosiła światu radosne wieści: „No to już oficjalnie mam też syna”.

Na profilu żony Adama Małysza pojawiło się urocze zdjęcie uśmiechniętych nowożeńców. Iza Małysz pochwaliła się, że od wczoraj ma też syna. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji dla młodej pary.

Iza Małysz ogłosiła wspaniałą nowinę

4 września to data, która od wczoraj będzie jedną z najważniejszych dla całej rodziny Małyszów. Tego dnia Karolina Małysz poślubiła miłość swojego życia, a Iza i Adam Małyszowie zyskali syna, o czym nie omieszkała poinformować żona skoczka.

Już o świcie na profilu uczestniczki programu „Taniec z Gwiazdami” pojawiło się zdjęcie nowożeńców ze wzruszającym podpisem:

-No to już OFICJALNIE mam też SYNA ..!!! – napisała żona skoczka.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami dla młodej pary. Niemalże wszyscy internauci życzyli im miłości, przy okazji zachwalając urodę panny młodej.

Iza Małysz na Instagramie pokazała nie tylko córkę i syna, ale również pochwaliła się weselnym zdjęciem z mężem. Na fotografii możemy zobaczyć Adama Małysza, trzymającego za nogę Izę, która po wielu treningach do tanecznego show Polsatu zapozowała, jak prawdziwa tancerka.

Jak wyszło?

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Przykre wieści ze szpitala. Chodzi o stan zdrowia Wiesława Gołasa

Źródło: Instagram