Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile zarabia Piotr Kraśko? Informacja o jego pensji w TVN jest pilnie strzeżoną tajemnicą
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.12.2021 18:15

Ile zarabia Piotr Kraśko? Informacja o jego pensji w TVN jest pilnie strzeżoną tajemnicą

Piotr Kraśko
instagram.com @dziendobrytvn

Zarobki dziennikarzy w największych stacjach, takich jak TVP czy TVN, są tajne. Czasem jednak pewne informacje przedostają się do mediów. Ile zarabia Piotr Kraśko albo Tomasz Lis? Kwoty przyprawiają o zawrót głowy!

Informacje o zarobkach pracowników stacji telewizyjnych są pilnie strzeżoną tajemnicą, ale jak z sekretami bywa – czasem wychodzą na jaw.

Ile zarabia Piotr Kraśko w TVN?

Nie wiadomo dokładnie, ile obecnie zarabia Piotr Kraśko w telewizji TVN. Kilka lat temu w mediach pojawiły się informacje, że pracując w TVP, miał zarabiać 50 tysięcy złotych netto.

„Dziennik Gazeta Prawna”, opierając się na różnych źródłach, poinformował, że Danuta Holecka miała w 2017 roku TVP zarabiać około 40 tysięcy złotych netto miesięcznie, a Krzysztof Ziemiec – 30 tysięcy złotych.

Z kolei Super Express poinformował, że zarobki największych gwiazd stacji TVN miały osiągać wysokość około 80 tysięcy złotych netto miesięcznie. Taką kwotę zarabiali podobno Kamil Durczok oraz Tomasz Lis.

Źródło: pomponik.pl, se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Wyszło na jaw, co czeka Barbarę Kurdej-Szatan. Czym zajmie się gwiazda?
2. Piotr Kraśko nie wróci już do „Faktów” TVN? Wsparcie kolegów może mu nie pomóc
3. RMF FM: Rząd wycofuje się z części zapowiadanych obostrzeń