Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Anna Popek? Fani przecierają oczy ze zdumienia
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 28.02.2019 14:55

Ile lat ma Anna Popek? Fani przecierają oczy ze zdumienia

ile lat ma anna popek
Instagram.com @annapopek_official

Ile lat ma Anna Popek? Ikona polskiej telewizji zachwyca szczupłą, kobiecą sylwetką i młodzieńczym wyglądem. Nic dziwnego, że trudno uwierzyć w to, ile ma lat. Fani Anny Popek przecierają oczy ze zdumienia, bo nie dowierzają, że dziennikarka wygląda tak dobrze. Wydaje się, że wiek to dla niej tylko liczba!

Kto jak kto, ale Anna Popek, to przykład gwiazdy, która zasłużenie cieszy się tak dużą sympatią fanów. Jest piękna, inteligentna, stroni od skandali i wyróżnia się doskonałym warsztatem dziennikarskim i dużą kulturą osobistą. W dodatku zawsze prezentuje się doskonale. W ogóle nie wygląda na swój wiek! Jak myślicie, ile lat ma Anna Popek?

Ile lat ma Anna Popek

Piękna dziennikarka urodziła się w 26 czerwca 1958 roku, więc ma 50 lat, choć ”rocznikowo” już 51! Gwiazda wygląda zdecydowanie młodziej. Jak to robi? W czym tkwi tajemnica jej młodzieńczej aparycji? Nie ma znaczenia, ile lat ma Anna Popek, skoro od lat prezentuje się świetnie!

Przede wszystkim prezenterka jest świadoma swojej urody i stawia na naturalność, nie przykrywając twarzy ciężkim makijażem. Rozświetlony, promienny makijaż to jej znak rozpoznawczy. Dziennikarka zwykle stawia na lekko podkreślone oko i pomadki w dość neutralnych kolorach. Do tego charakterystyczna, krótka, nieprzesadnie wystylizowana fryzura i voila: efekt murowany!

Wiek Anny Popek to nie żadna tajemnica

Zwykle gwiazda stawia na bezpieczne, eleganckie, ale też bardzo kobiece stroje. W końcu praca w telewizji zobowiązuje! Anna Popek w prowadzonych przez siebie programach zawsze wygląda bardzo profesjonalnie. Na więcej szaleństwa pozwala sobie przy innych okazjach.

Wtedy dziennikarka stawia na nieco bardziej odważne, (ale niewulgarne) sukienki i wieczorowe kreacje, które podkreślają kobiecą sylwetkę. Anna Popek wie, że niezależnie od wieku każda kobieta może czuć się atrakcyjna i nie ma niczego złego w podkreślaniu swoich atutów odpowiednią stylizacją.

Wiedzieliście, ile lat ma Anna Popek?

Zobacz zdjęcia:

ile lat ma anna popek

Ile lat ma Anna Popek? Więcej niż myślisz!

ile lat ma anna popek

Gwiazda ma 50 lat, ale sami widzicie, że wygląda na znacznie mniej!

ile lat ma Anna Popek

W prowadzonych przez siebie programach dziennikarka prezentuje się zawsze bardzo elegancko.

ile lat ma anna popek

Na specjalne okazje gwiazda nierzadko stawia na bardzo kobiece, wieczorowe stylizacje.

ile lat ma anna popek

Anna Popek ma do siebie dużo dystansu. Nic dziwnego, że fani ją uwielbiają!

Zobacz też:

  1. Ewa Chodakowska ma dwie siostry. Wszystkie są do siebie bardzo podobne
  2. Polsat wypromuje gwiazdę TVP? W nowym serialu może liczyć na większe stawki
  3. Ile zarabia Justyna Żyła? Kwoty robią wrażenie
  4. Dorota Szelągowska schudła! Gwiazda chciała wrócić do wagi sprzed ciąży