Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ida Nowakowska zalała się łzami na antenie „Pytania na Śniadanie”. Informacja o błędzie lekarzy wywołała ogrom emocji
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 05.10.2022 23:30

Ida Nowakowska zalała się łzami na antenie „Pytania na Śniadanie”. Informacja o błędzie lekarzy wywołała ogrom emocji

Pytanie na Śniadanie Ida Nowakowska
fot. kadr z programu „Pytanie na Śniadanie”

W programie „Pytanie na Śniadanie” widzowie mogą poznać nie tylko rady, dowiedzieć się o nowinkach z życia gwiazd, ale również poznać poruszające historie zwykłych ludzi. Ida Nowakowska wraz z Tomaszem Wolnym mieli okazję porozmawiać z kobietą, której syn przez błąd lekarzy stracił zdrowie. 

Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez podczas rozmowy z panią Zuzanną, która przez zaniedbanie ze strony placówki, lekarzy i położnych urodziła niedotlenione, a w efekcie niepełnosprawne dziecko.

„Pytanie na Śniadanie”: Ida Nowakowska popłakała się na wizji

Jeden z ostatnich odcinków porannego programu „Pytanie na Śniadanie” wzbudził emocje nie tylko w widzach, ale również prowadzących, którzy wysłuchali historii pani Zuzanny, matki chorego Antosia.

Syn kobiety urodził się niedotleniony. Dziś nie potrafi chodzić ani mówić. Niepełnosprawność dziecka wynika z wielu zaniedbań ze strony szpitala, w którym rodziła pani Zuzanna. Kobieta, opowiadając swoją historię w studiu, poruszyła serca prowadzących.

Zarówno Ida Nowakowska jak i Tomasz Wolny nie kryli swoich emocji. W pewnym momencie prowadząca nie mogła się powstrzymać, a z jej oczu popłynęły łzy.

Błąd lekarze przekreślił zdrowie dziecka

Pani Zuzanna po dziś dzień nie może pogodzić się z faktem, jak została potraktowana przez personel medyczny. Postanowiła wkroczyć na drogę sądową. Tak rozpoczęła się długa i wyboista droga prawna.

Ostatecznie sprawa została wygrana przez Zuzannę. Dzielna kobieta wydała apel do wszystkich rodziców chorych dzieci, aby nigdy się nie poddawali i robili wszystko, co możliwe, by polepszyć życie swoim pociechom.

Sprawa poruszyła serca prowadzących, którzy z wielkim zaangażowaniem rozmawiali z panią Zuzanną. Ida Nowakowska w pewnym momencie postanowiła wstać z kanapy i pełna empatii pogłaskała chłopca.

Ida Nowakowska
Pytanie na Śniadanie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku w nocy na ból gardła i kaszel?
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę