Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ida Nowakowska powiedziała, jest traktowana w TVP. ,,To jest taka cudowna, inspirująca rodzina”
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 19.02.2021 21:20

Ida Nowakowska powiedziała, jest traktowana w TVP. ,,To jest taka cudowna, inspirująca rodzina”

Ida Nowakowska
fot. instagram.com/idavictoria

Kilka tygodni temu w „Pytaniu na śniadanie” prezenterka ujawniła, że jest w ciąży. Jak teraz wygląda jej sytuacja?

Ida Nowakowska opowiedziała o tym, jak naprawdę czuje się w TVP. Jej odpowiedź może zaskoczyć wiele osób, biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia. W przeciwieństwie do tego, co o mediach publicznych donosi wiele osób, które z nich odeszło, dla niej sytuacja nie jest tak trudna. O czym opowiedziała Nowakowska?

Iga Nowakowska opowiedziała o tym, jak jest traktowana w TVP. Niektórzy mogą być zaskoczeni

Iga Nowakowska w rozmowie z „Faktem” opowiedziała, jak czuje się w TVP. Wcześniej swoją ciążę ukrywała przez niemal 6 miesięcy.

Na pomysł ogłoszenia mojego błogosławionego stanu wpadła jedna z osób z telewizji, a cała cudowna ekipa „Pytania na Śniadanie” mocno się w to zaangażowała – opowiadała.

– Miałam ogromną tremę. Bardzo biło mi serce. Po ogłoszeniu nowiny zalała mnie lawina gratulacji i przemiłych porad. Wiem, że zapamiętam ten dzień do końca życia – dodała.

Opowiedziała, jak po ogłoszeniu tej radosnej wiadomości traktowali ją koledzy.

Wszyscy w TVP troszczą się o mnie. Takie zaopiekowanie jest dla nas, przyszłych mamuś, bardzo ważne. Chyba najważniejsze – zaznaczyła.

To jest cudowne, że trafiłam do klanu mam, a wszystkie dziewczyny przekazują mi swoje doświadczenia i porady – zapewniała.

Jak zareagował pracodawca? Nowakowska nie szczędzi pochwał

Mam szczęście, że w TVP ciąża i dzieci są radością. To jest taka cudowna, inspirująca rodzina. Wszystko zależy tylko od mojego samopoczucia. Myślę, że mam szczęście być wśród ludzi, dla których nowe życie jest wielką radością – ujawniła prezenterka.

Można tylko życzyć szczęśliwego przyjścia na świat nowego członka rodziny.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [pomponik.pl] [Fakt]