Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Hubert Urbański ma tatuaże, które zawsze musi zasłaniać. Jego ciało skrywa tajemnicę, o której wiedzą nieliczni
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 11.01.2021 23:05

Hubert Urbański ma tatuaże, które zawsze musi zasłaniać. Jego ciało skrywa tajemnicę, o której wiedzą nieliczni

Hubert Urbański
youtube.com/tvnpl

Hubert Urbański ma tatuaże, które skrywa przed całym światem. Trudno je dostrzec pod idealnie skrojonym garniturem prezentera, kiedy ten prowadzi program Milionerzy. Co przedstawiają rysunki na ciele dziennikarze? Jakie mają dla niego znaczenie?

Hubert Urbański jest doskonale znany widzom i chyba nikomu nie trzeba go przedstawiać. W programie Milionerzy zasłynął ze swojej elegancji oraz pytania definitywnie?, które zadaje każdemu uczestnikowi. Jednak mało kto wie, co skrywa pod ubraniami. Jeden z tatuaży zakrywa całe jego plecy!

Hubert Urbański ma tatuaże

Hubert Urbański ma tatuaże, którymi już dawno pochwalił się m.in. na Instagramie. Jeden znajduje się na plecach dziennikarza i przedstawia chińskiego smoka, utrzymanego w czarnej kolorystyce. Obrazek znajduje się pomiędzy jego łopatkami i zajmuje sporą część ciała.

Drugą „dziarę” możemy podziwiać na palcach. Są to cztery litery, które symbolizują imiona jego czterech córek. Chociaż Hubert Urbański nie miał szczęścia w miłości, nie widzi świata poza swoimi pociechami.

Dziennikarz był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą wybranką serca była Urszula, z którą doczekał się dwóch pierwszych córek: Marianny i Krystyny. Niestety, ale z ich mamą nie układało mu się najlepiej i para postanowiła się rozwieść.

Później prezenter znalazł szczęście u boku kompozytorki Julii Chmielnik, z którą również doczekał się potomstwa: Danusi i Stefanii. To właśnie dlatego na jego palcach można dostrzec wytatuowane litery: M, K, D, S.

Hubert Urbański musi ukrywać tatuaże

O ile pierwszego tatuażu nie widzimy na nagraniach, ponieważ znajduje się na plecach, dlaczego nie możemy dostrzec symboli na palcach Huberta? Okazuje się, że podczas programu Milionerzy dłonie Urbańskiego są pokryte grubą warstwą makijażu, który zasłania jego tusz. Dlaczego?

Jedna z osób pracujących przy nagrywaniu programu zdradziła to w wywiadzie z Faktem:

Prowadzący Milionerów musi być elegancki, a jego tatuaże na dłoniach nie wyglądają zbyt ładnie — przyznał informator.

Dzięki rozwiązaniu z makijażem nadal możemy oglądać Huberta w dobrze znanej roli. Pomimo tego, że jego tatuaże nie przypadły do gustu producentom znanego teleturnieju, widocznie nie wyobrażają sobie oni nikogo innego na miejsce popularnego prezentera.

Wiedziałyście o tym, że Hubert Urbański ma tatuaże? Pierwszy z nich zrobił już sobie bardzo dawno temu, jednak mało kto o tym wie, ponieważ nie pokazują ich w telewizji.

Zobacz zdjęcia:

Hubert Urbański

Hubert Urbański ma ogromny tatuaż na plecach. Wytatuował sobie również inicjały córek na dłoni.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram