Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Hakiel znowu eksperymentuje z wyglądem po rozstaniu z Cichopek. Pochwalił się „nową twarzą”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 12.04.2022 18:27

Hakiel znowu eksperymentuje z wyglądem po rozstaniu z Cichopek. Pochwalił się „nową twarzą”

Marcin Hakiel
fot. instagram.com/marcinhakiel

Kilka dni po rozstaniu z Kasią Cichopek Marcin Hakiel zaskoczył wszystkich fanów nieoczekiwaną metamorfozą. Tancerz zmienił kolor włosów. Teraz znów pochwalił się nie lada eksperymentem, a pod opublikowanym zdjęciem spłynęły komentarze.

Jeszcze zanim ogłoszono rozpad słynnego małżeństwa, Marcin Hakiel lubił od czasu do czasu poeksperymentować ze swoim wyglądem. Wydaje się, że słynny tancerz i trener lubi dbać o siebie i o odświeżanie wizerunku, co nigdy nie nudzi się jego fanom. Teraz, po rozstaniu z Kasią Cichopek zmiana goni zmianę, a w komentarzach sypią się oceny od internautów. Jak została przyjęta kolejna metamorfoza?

Marcin Hakiel zapuszcza brodę? Kolejna przemiana tancerza

Zapewne wśród fanów znajdą się zwolennicy okresu, kiedy Marcin Hakiel zapuścił włosy, a fryzura sięgała mu aż do ramion, nadając lekkiego, romantycznego charakteru. W tej wersji mogliśmy go zobaczyć m.in. podczas rodzinnych wakacji i nie da się ukryć — tancerz wyglądał wówczas niczym amant ze „Słonecznego patrolu”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Innym zapewne nieco bardziej podobał się, mając nieco krótsze, nowocześnie wystylizowane włosy, dodające gwiazdorowi powagi, a jednocześnie młodzieńczej energii.

Jednak tuż po rozstaniu z Kasią Cichopek Marcin Hakiel podjął decyzję, która zaskoczyła fanów. Aktor ściął włosy na krótko i przefarbował je na jasny blond. Choć nie wszyscy określali tę przemianę jako korzystną, wiele osób stwierdziło, że tancerz znacznie odmłodniał. I rzeczywiście, jasny kolor nadał mu świeżego, chłopięcego wyrazu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Jak się okazało, była to tylko chwilowa metamorfoza i włosy gwiazdora wróciły już do dawnego odcienia. Teraz nadeszła jednak pora na nowy eksperyment i Marcin Hakiel pochwalił się „nową twarzą” – na której fani zobaczyli zarost.

– Nie chce być niemiła, ale tak lepiej niż w blondzie. I ten zarost dodaje uroku – stwierdziła szczerze internautka.

– Jestem pod wrażeniem zmiany wizerunku, moim zdaniem bardzo na korzyść – zgodziła się inna.

– Super wyglądasz, bardzo męsko.

Jesteśmy ciekawi, czy Marcin Hakiel planuje utrzymać owłosienie w tej formie, czy też szykuje się kolejna — jeszcze większa metamorfoza. Chcielibyście zobaczyć tancerza z długą brodą?

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca