Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poznajecie? To uwielbiana polska gwiazda, znają ją wszyscy
Karol Osiński
Karol Osiński 21.11.2020 23:38

Poznajecie? To uwielbiana polska gwiazda, znają ją wszyscy

Martyna Wojciechowska
fot. facebook.com/martyna.world

Gwiazda, którą znają wszyscy Polacy, pochwaliła się na swoim Facebooku zdjęciem sprzed ponad 20 lat. To niesamowite jak na przestrzeni tego czasu się zmieniła. Już wtedy robiła nie byle jakie wrażenie. Ciekawe, czy bylibyście w stanie rozpoznać, kim jest ta osoba? Tak, to Martyna Wojciechowska!

Popularni ludzie niejednokrotnie lubią sprawiać swoim fanom niespodzianki w postaci zdjęć z przeszłości. Tak właśnie postąpiła gwiazda, która postanowiła opublikować fotografię sprzed ponad 20 lat. Dacie wiarę, że to osoba, którą znamy wszyscy?

Gwiazda opublikowała zdjęcie z przeszłości

Wielu z nas uwielbia dzielić się ciekawostkami z przeszłości, ale też dowiadywać się czegoś nowego z życia ulubionych gwiazd czy celebrytów. Media społecznościowe są najlepszym miejscem do publikacji takich informacji, czy fotografii. Jedna z najpopularniejszych Polek postanowiła pochwalić się zdjęciem sprzed ponad 20 lat. Czy bylibyście w stanie powiedzieć, kim jest osoba na zdjęciu?

Popularna podróżniczka pochwaliła się na swoim Facebooku fotografią, na której wybiera się na swoje spotkanie klasowe z liceum. Zdjęcie zostało zrobione w 1990 roku, zatem Martyna ma na nim 16 lat. Gwiazda wielokrotnie uwielbia zaskakiwać swoich fanów tego typu fotografiami. Jakiś czas temu za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa, kiedy to będąc w przedszkolu, została odwiedzona przez Świętego Mikołaja.

Martyna Wojciechowska pochwaliła się zdjęciem sprzed 30 lat

Martyna Wojciechowska słynie ze swojego wielkiego entuzjazmu i nieschodzącego uśmiechu na twarzy. Jest kobietą, od której kipi optymizm, a jej słynny program Kobieta na końcu świata ogląda mnóstwo fanów w całym kraju. Dziennikarka na opublikowanej fotografii pozuje w bojówkach i zielonej koszuli. Jednak nie to przykuwa największą uwagę fanów.

Martyna na zdjęciu posiada długie włosy w ciemnym kolorze. Z kolei patrząc na to zdjęcie i ubiór dziennikarki, można przypuszczać, że jej upodobanie do egzotycznych klimatów zahaczających o elementy survivalu wzięło się już w młodych latach. To niesamowite jak zmieniła się przez te wszystkie lata. Dziś jest blondynką i jest mamą córki Marysi, a wczoraj media obiegła informacja, że wyszła za mąż za dziennikarza Przemka Kossakowskiego.

Martyna Wojciechowska

Bylibyście w stanie rozpoznać, że to Martyna Wojciechowska?