Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nosiła gumkę do włosów na nadgarstku. Nie miała pojęcia, jaką tragedią się to dla niej skończy
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 05.11.2019 10:50

Nosiła gumkę do włosów na nadgarstku. Nie miała pojęcia, jaką tragedią się to dla niej skończy

gumka do włosów
Fot. lelum.pl

Gumka do włosów, którą nasza bohaterka nosiła na nadgarstku, przysporzyła jej masę problemów zdrowotnych. Kobieta nie miała pojęcia, jaką tragedią zakończy się owe działanie. Swoją wstrząsającą historią postanowiła podzielić się w sieci. Zdjęcia, które opublikowała, sprawią, że raz na zawsze zapomnisz o wykonywaniu tej czynności.

Do tej pory zdarzało ci się zakładać gumkę do włosów na rękę? To ogromny błąd. Gwarantujemy, że kiedy poznasz bliżej historię naszej bohaterki, już nigdy więcej tego nie zrobisz. Gdyby nie jej natychmiastowa reakcja mogłoby dojść do prawdziwej tragedii. Lekarze przyznali, że tym razem miała masę szczęścia.

Gumka do włosów może doprowadzić do tragedii?

Jeśli przywykłaś do noszenia jej na nadgarstku, odpowiedź brzmi tak. Audree Kopp jest chodzącym dowodem tego, że przyzwyczajenie to może mieć drastyczne skutki.

Gumka do włosów

Gumka do włosów doprowadziła ją do problemów zdrowotnych.

Kobieta jak co rano bardzo się spieszyła. Nie mogąc podjąć decyzji czy tego dnia wolałaby mieć rozpuszczone, czy spięte pasma zdecydowała się założyć brokatową gumkę na nadgarstek i w drodze na spokojnie przemyśleć całą sprawę. Tym razem jednak strojna ozdoba spowodowała na jej delikatnej skórze zadrapanie. Ta jednak zbagatelizowała sprawę i zupełnie się tym nie przejmowała. Po pewnym czasie na swojej ręce zobaczyła guza.

Natychmiast udała się do lekarza

Specjalista dość szybko pozbawił ją wszelkich obaw, a jej stan zdrowia określił jako poprawny. Na wszelki wypadek przepisał jej jednak antybiotyk. Następnego ranka po przebudzenia doświadczyła prawdziwego szoku.

Ogromna rana, którą zobaczyła na ręce, sprawiła, że natychmiast wezwała pogotowie. Lekarze zajmujący się kobietą poinformowali ją, że cudem uniknęła sepsy i zakażenia krwi. Mężczyzna dodał jeszcze, iż kobieta miała więcej szczęścia niż rozumu. Gdyby infekcja przedostała sie do ścięgien i kości, mogłoby dojść do prawdziwej tragedii.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Gumka do włosów

Gumka do włosów wywołała zakażenie.

Gumka do włosów

Rana wyglądała przerażająco.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Maffashion i Sebastian Fabijański są parą? „Seba długo zabiegał o względy Julki”
  3. Kotka przygarnęła porzuconego szczeniaka i pozwoliła mu dołączyć do swoich dzieci. Teraz są nierozłączni
  4. Odkrycie ze szkolnego monitoringu. O 3 w nocy kamery zarejestrowały niemożliwe
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces