Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gorąco! ? Chodakowska publikuje seksowne zdjęcia w bieliźnie
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 14.03.2018 15:25

Gorąco! ? Chodakowska publikuje seksowne zdjęcia w bieliźnie

Ewa Chodakowka
instagram.com

Ewa Chodakowska od dawna stara się motywować swoje obserwatorki do treningów i zdrowego odżywiania się. Usiłuje również obudzić w nich radość z życia i zmienić choć trochę zawistną mentalność, co często można zaobserwować w komentarzach pod jej postami. Ewa postanowiła zaskoczyć swoich fanów pięknym zdjęciem!

Gorące zdjęcie Ewy

Na swoim instagramowym koncie trenerka wstawiła zdjęcie w seksownym bikini z siateczki, w którym pozuje oprószona białym piaskiem. Chodakowska na zdjęciu wygląda nieziemsko! Przy tym zdjęciu postanowiła odnieść się do tematu kompleksów, który dotyka wiele kobiet.

Co w sobie lubisz najbardziej? Wymieniaj!! Po kolei ❤️ dlaczego takie zadanie? Juz wyjaśniam ? Moja dobra znajoma jest projektantką .. projektuje ubrania – zarówno dla kobiet jak i mężczyzn .. Na przestrzeni wielu lat pracy, zauważyła specyficzną i dość niepokojącą różnice pomiędzy nami (mężczyznami i kobietami), z perspektywy autooceny.. Nawet najpiękniejsza kobieta, za każdym razem stając przed lustrem, rzuca sobie krytyczne spojrzenie.. nieprzyjemnych uwag pod swoim adresem nie ma końca.. a na twarzy rysuje się grymas.. I odwrotnie.. Nieważne jak mało atrakcyjny jest mężczyzna, tak patrząc na swoje odbicie w lustrze, rzuca krótkie „ZAJEBIŚCIE” ?? Może pora wziąć przykład z chłopaków i spojrzeć na siebie łaskawszym okiem❤️ – napisała Ewa.

Internauci komentują

Post Chodakowskiej spotkał się ze świetnym odbiorem jej fanek, które pisały w komentarzach:

– Ewa tutaj jak 18-stka wyglądasz ???

– Ja mimo tego, że naprawdę odbiegam od ideału lubię swoje oczy i włosy? Ponadto podziwiam siebie za swoją determinację i wytrzymałość w dążeniu do celu (za mną już -5kg, a przede mną jeszcze -5kg)???

– Też skupiałam się na swoich wadach.zawsze!odkad przeszłam na Twoją dietę i cwicze z Tobą to jakoś polubiłam siebie?i jestem zła jak choć raz nie pocwicze?a co lubię w sobie?Blizne po cesarskich cięciach?przypomina mi o tym dla kogo przede wszystkim zaczęłam o siebie dbać?

– Zupełnie się zgadzam. Niestety kobiety nawet najpiękniejsze czepiają się siebie bardzo. Mężczyźni w ogóle tego nie mają ?

Niektórych obserwatorów zdjęcie wprawiło w kompleksy:

– Od pół roku nie ćwiczę, moje ciało jest okropne, zwiotczałe, obrzydliwe.

– Nie znoszę wszystkiego na swój temat. Mam totalnegi doła jak patrzę w lustro.

– Co za perfekcja ?

Warto jednak zaznaczyć, że idealna sylwetka, którą może pochwalić się Ewa, jest również częścią jej pracy. To właśnie dzięki ciągłej pracy nad sylwetką i jej doskonaleniem trenerka może zarabiać i realizować projekty związane z fitnessem.

Jesteście zwolennikami ciągłego doskonalenia swojej sylwetki?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Lewandowska pobiła rekord! Ewa Chodakowska patrzy z zazdrością
  2. Lewandowska i Chodakowska OBŻERAJĄ się PĄCZKAMI. „Dziś Dzień Sześciopąka”
  3. Kochanka Trumpa robi striptiz topless. Wyciekły zdjęcia

Źródło: kozaczek.pl