Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ”Gogglebox”: uczestnik pokazał zdjęcie z młodości. Przeszedł wielką metamorfozę
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 06.03.2020 17:08

”Gogglebox”: uczestnik pokazał zdjęcie z młodości. Przeszedł wielką metamorfozę

gogglebox
Fot. instagram.com/jacek.szawiola/

Gogglebox jest emitowany od 2014 roku. Choć wiele zmieniło się w składzie komentujących telewizyjne programy, są wśród nich, tacy, którzy wyjątkowo przypodobali się publiczności i zostali na wszystkie sezony. Widzowie szczególnie upodobali sobie jednego uczestnika, który intensywnie prowadzi social media. Ostatnio pochwalił się swoim zdjęciem z liceum, wygląda jak zupełnie inna osoba.

Gogglebox to program stacji TTV, który okazuje się być skuteczną trampoliną do sławy. Jego uczestnicy mają po 100 tysięcy obserwujących na Instagramie. Żadne zdjęcie nie przejdzie bez odzewu, tym bardziej, takie z lat szkolnych.

Gogglebox: uczestnicy skradli serca widzów

Mowa o Mariuszu Kozaku, który wraz z byłym już partnerem Jackiem Szawiołą komentowali telewizyjne programy przez 9 sezonów. Przez ten czas panowie zdołali sobie zaskarbić sympatię wielu widzów. Mariusz Kozak jest znany ze swojej pasji do mody. Lubi się ubrać ciekawie i barwnie, ale chyba nie miał tak od zawsze!

Na zdjęciu, które wstawił na relację na Instagramie, jest ubrany w całkowicie stonowane kolory. W ogóle nie przypomina szalonego stylu, który teraz jest jego znakiem rozpoznawczym. Na pewno popularność, która spadła na mężczyznę pokrzepiła go, by miał odwagę wyrażać samego siebie w kolorowy sposób.

  1. Rafał Maserak pokazał pierwsze zdjęcie syna. Gratulują mu największe gwiazdy
  2. Napis na nagrobku, który zbulwersował wielu. Rodzina umieściła niecenzuralne zdanie

Kim jest Mariusz Kozak?

Mariusz Kozak jest 33-letnim uczestnikiem programu Gogglebox. Jest bardzo sympatycznym i otwartym mężczyzną. Szybko zaskarbił sobie sympatię widzów, dzięki swojemu poczuciu humoru i współpracy z byłym już partnerem Jackiem Szawiołą. Mężczyźni byli parą przez 7 lat, jednak postanowili się rozstać. Mimo takiej decyzji nadal występują razem w programie, a widzowie mogą śmiać się z ich wspólnych żartów i docinek.

Mariusz Kozak mówi otwarcie o swojej orientacji seksualnej. Przyznaje jednak, że do dziś jego tata nie zaakceptował jego tożsamości. Mężczyzna ma natomiast mnóstwo wsparcia od swojej rodziny, babci i mamy, a także od obserwujących go na Instagramie fanów, którzy liczą sobie ponad 125 tysięcy osób.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

googlebox

Mariusz Kozak pochwalił się swoim image’em z czasów liceum, który jest diametralnie różny od tego, jaki nosi teraz.

googlebox

Tych uczestników, między innymi oczywiście, widzowie Gogglebox uwielbiają.

googlebox

Mariusz Kozak pozostaje w przyjaznych stosunkach ze swoim byłym partnerem Jackiem. Natomiast na jego Instagramie coraz więcej znajduje się zdjęć z aktualnym partnerem, Sebastianem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Świetny patent na naleśniki. Jeden trik ułatwi ci życie, już nigdy nie zrobisz ich inaczej
  2. Nie żyje wokalistka legendarnego zespołu. Smutne wieści przekazała przyjaciółka
  3. Agnieszka Woźniak-Starak we wstrząsającym wyznaniu: „Miałam stalkera przez 3 lata”

źródło: Instagram.com