Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdzie mieszka Anna Kalczyńska? Pochwaliła się willą, nie będziecie mogli oderwać oczu
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 27.02.2019 11:16

Gdzie mieszka Anna Kalczyńska? Pochwaliła się willą, nie będziecie mogli oderwać oczu

gdzie mieszka Anna Kalczyńska
fot. instagram.com @annakalczynskam

Gdzie mieszka Anna Kalczyńska? Gwiazda Dzień Dobry TVN słynie z doskonałego wyczucia stylu i elegancji. Niedawno pochwaliła się willą, w której mieszka wspólnie z rodziną. Jak ją urządziła? Dom wygląda jak z bajki, nie będziecie mogli oderwać oczu.

Klasyka, elegancja i perfekcja: tak w trzech słowach można określić styl Anny Kalczyńskiej. Nie sposób przyłapać ją niestarannie umalowaną albo w nietwarzowym zestawie. Dzięki swojej zjawiskowej urodzie i dobremu gustowi gwiazda DDTVN zawsze robi na fanach wrażenie. Czy swój dom urządziła z równą pieczołowitością? Gdzie mieszka Anna Kalczyńska? Zobacz zdjęcia willi, dziennikarka zadbała o najdrobniejsze detale!

Gdzie mieszka Anna Kalczyńska?

Anna Kalczyńska mieszka z rodziną – mężem i trojgiem dzieci – w dużym i starannie urządzonym domu. Gwiazda Dzień dobry TVN chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia ze swojego gniazdka. Jak wygląda wnętrze jej willi? Dziennikarka jest prawdziwą estetką!

Gwiazda starannie wybiera, którymi elementami życia podzieli się z fanami, a które woli zachować dla siebie. Dlatego nie wiadomo dokładnie, gdzie mieszka Anna Kalczyńska. Możemy tylko spekulować, że dziennikarka i jej mąż Maciej Maciejowski zdecydowali się na Warszawę albo jedną z okolicznych miejscowości, ponieważ oboje są związani zawodowo ze stolicą.

Jak mieszka Anna Kalczyńska?

W całym domu Anny Kalczyńskiej dominują jasne kolory. Gwiazda zdecydowała się na kuchnię z zabudowanymi sprzętami. Meble są białe, a blaty w szaro-beżowym odcieniu. Obszerny korytarz także został utrzymany w podobnej tonacji. Wyjątek stanowią szafy wykonane z ciemnego drewna, które kontrastują ze ścianami i podłogą.

Ogromne wrażenie robi salon prezenterki. Ma sporą powierzchnię, a jedną ze ścian niemal w całości zajmują okna, przez które wpada naturalne światło. Beżowo-brązowe zasłony i miękkie dywany dodają wnętrzu przytulności. Pomieszczenie pełni również funkcję jadalni, w której centrum znajduje się wielki stół. Podczas szczególnych okazji, takich jak np. święta, bez trudu mieści się przy nim cała rodzina.

Podobnie wyglądają pokoje dzieci Anny Kalczyńskiej: Krystyny, Hanny i Jana. Beżowe ściany, jasne i wygodne mebelki – jak kanapa oraz fotele – oraz liczne zabawki tworzą niepowtarzalny klimat, w którym każdy maluch poczuje się bezpiecznie i komfortowo. Maciej Maciejowski, mąż gwiazdy TVN, często sam wykonuje pomniejsze prace domowe, jak np. malowanie ścian.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gdzie mieszka anna kalczyńska

Gdzie mieszka Anna Kalczyńska? Razem z mężem bardzo dbają o swój piękny dom.

gdzie mieszka anna kalczyńska

Anna Kalczyńska chętnie zaprasza do swojego domu licznych gości.

gdzie mieszka anna kalczyńska

Syn Anny Kalczyńskiej, Janek Maciejowski, poszukuje słodyczy w kuchennej szafce.

gdzie mieszka anna kalczyńska

Pokoje dzieci Anny Kalczyńskiej są utrzymane w ciepłych i jasnych kolorach.

gdzie mieszka anna kalczyńska

Gdzie mieszka Anna Kalczyńska? Dziennikarka i jej mąż pracują na co dzień w Warszawie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znamy płeć dziecka Meghan Markle i księcia Harrego! Wyciekły zdjęcia, które zdradziły tajemnicę
  2. Prawdziwe imię Maryli Rodowicz zaskakuje! Jest bardzo oryginalne
  3. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży podróżuje po egzotycznym kraju. Fani: „Zniewalająco prześliczna”
  4. Kim jest żona Patryka Vegi? Są razem 11 lat i mają trójkę dzieci

źródła: jastrzabpost.pl, plotek.pl