Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To już pewne, Gabriel Seweryn ma nowego faceta. Kim jest tajemniczy Kamil, który zajął miejsce Rafała?
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 15.12.2020 18:04

To już pewne, Gabriel Seweryn ma nowego faceta. Kim jest tajemniczy Kamil, który zajął miejsce Rafała?

gabriel seweryn
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS, instagram.com/gabriel_seweryn

Od dawna już wiadomo, że między Gabrielem Sewerynem a Rafałem Grabiasem nie układało się z powodu tajemniczego Kamila. Mężczyzna był powodem rozpadu związku obu panów. Później jednak Rafał i Gabriel pozbyli się rzekomego psychofana i znów zaczęli tworzyć świetny związek. Z tym że Gabriel Seweryn przekazał właśnie myglogow.pl, że tajemniczy Kamil jest jego… chłopakiem i to od dwóch lat.

Wczoraj na profilu Gabriela pojawiło się zaskakujące zdjęcie. Seweryn pozował do fotografii, siedząc koło Kamila. Fani byli przekonani, że znów miało miejsce włamanie na konto Gabriela. Dziś okazało się, że Kamil faktycznie jest jego nowym chłopakiem.

Gabriel Seweryn ma nowego chłopaka

Jak dotąd profil Gabriela na Instagramie potwierdzał wielkie uczucie, jakie łączy go z wieloletnim partnerem Rafałem. Mężczyzna zamieszczał czułe zdjęcia, a nawet ostatnio chwalił się piękną choinką w ich wspólnym domu.

Fani przyjęli dziwne zdjęcie z oczywistą podejrzliwością. Tajemniczy Kamil był już im znany z tego, że próbował rozbić związek swojego idola. Prawie zresztą mu się to udało.

Rafał i Gabriel po wielu rozterkach związanych z Kamilem znów postanowili być razem. Tymczasem, jak się okazuje, Kamil naprawdę jest w związku z Gabrielem, a zdjęcie, które wczoraj się pojawiło na Instagramie, nie jest przypadkowe.

Portal myglogow.pl, skontaktował się z Gabrielem Sewerynem, by wyjaśnić tę dziwną sytuację. Mężczyzna miał przyznać, że nie miało miejsca żadne włamanie i naprawdę gwiazdor TTV jest w związku z Kamilem. Co więcej, związek ten trwa już dwa lata.

Te słowa są zaskakujące, biorąc pod uwagę, że Rafał i Gabriel przez ten czas oficjalnie przynajmniej, byli parą.

Kim jest tajemniczy Kamil?

W rozmowie z myglogow.pl Gabriel przyznał, że Kamil jest od niego dużo młodszy. Mężczyzna ma 29 lat, a więc jest o 24 lata młodszy od Seweryna.

Fani dobrze znają Kamila. To on był powodem rozpadu związku Rafała i Gabriela w marcu tego roku. Pudelek dotarł wówczas do informacji, że mężczyzna nęka Gabriela, bo jest w nim bez pamięci zakochany.

Sam Gabriel żalił się wówczas Pudelkowi:

– Ten chłopak cały czas mnie męczy, nachodzi w domu, moje prośby na nic się zdają, żeby przestał mnie prześladować. Rafała wręcz nienawidzi i rzucił się na niego z łapami – zaznaczył projektant.

Sprawy zaszły za daleko i Rafał Grabias twierdził, że zgłosił Kamila na policję, oskarżając go o nękanie i zastraszanie. Teraz po kilku miesiącach przerwy tajemniczy wielbiciel znów pojawił się w życiu pary. Wszystko to wygląda bardzo zaskakująco.

Zobacz zdjęcia:

królowe życia

Wczoraj tuż po wrzuceniu zdjęcia choinki ze wspólnego domu z Rafałem, na profilu Gabriela pojawiło się zdjęcie w towarzystwie znanego fanom mężczyzny.

gabriel seweryn

Rafał i Gabriel zdążyli zażegnać już nieporozumienia związane z Kamilem. Teraz zaś Gabriel potwierdza, jak twierdzi myglogow.pl, że Kamil jest jego nowym chłopakiem.

gabriel seweryn

Fani z pewnością są zdezorientowani co do sytuacji dotyczącej związku Gabriela i Rafała.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl, myglogow.pl