Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Festiwal Weselnych Przebojów”: Doda i Michał Wiśniewski okazali sobie uczucia na scenie. Wyznali, co o sobie myślą
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.08.2022 23:29

„Festiwal Weselnych Przebojów”: Doda i Michał Wiśniewski okazali sobie uczucia na scenie. Wyznali, co o sobie myślą

Doda / Michał Wiśniewski / Festiwal Przebojów Weselnych
Kadr z: „Festiwal Przebojów Weselnych”, Mrągowo 2022, Polsat

Trwa właśnie Festiwal Przebojów Weselnych w Mrągowie. Dzisiejszy koncert z udziałem wielu zaproszonych gwiazd jest poświęcony 25-leciu istnienia zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski i Doda nie tylko razem zaśpiewali, ale też wyznali sobie coś wzruszającego.

Widzowie festiwalu mogą dziś usłyszeć największe przeboje zespołu Wiśniewskiego, jakie ten wypromował w ciągu ostatniego ćwierćwiecza. Relację z koncertu na żywo prowadzi stacja Polsat.

Festiwal Przebojów Weselnych: Michał Wiśniewski i Doda na jednej scenie

Pierwszego dnia festiwalu pojawiło się wiele gwiazd polskiej estrady. Na scenie zaśpiewali między innymi Golec uOrkiestra, Marcin Miller, Sławomir, Wojciech Gąssowski, zespół Classic, Masters czy Brathanki.

Drugiego dnia wydarzenia panuje równe energiczny i wesoły nastrój, jednak towarzyszy mu też nuta sentymentu. Widzowie mogli cofnąć się w czasie wspomnieniami, słuchając wielkich hitów Ich Troje, jak „A wszystko to”, „Powiedz” i „Zawsze z Tobą chciałbym być”.

Wśród gwiazd, zaproszonych przez Michała Wiśniewskiego, znaleźli się między innymi Doda, Justyna Majkowska czy Nocny Kochanek. Największe emocje wzbudziło jednak to, co działo się pomiędzy kolejnymi przebojami.

Podczas wspólnego wykonania piosenki między Rabczewską a Wiśniewskim widać było niesamowite zrozumienie i wspólną energię. Tuż po zaśpiewaniu jednego z kawałków artyści postanowili powiedzieć sobie kilka ciepłych słów.

Jeżeli kiedyś będziesz potrzebowała, masz we mnie przyjaciela” obiecał Dodzie Michał, deklarując swoje wsparcie i zrozumienie. Rabczewska nie pozostała mu dłużna i wyznała, jak bardzo szanuje jego charyzmę i osobowość. Na koniec przytulili się z oddaniem.

Zobacz zdjęcia:

Doda / Michał Wiśniewski / Festiwal Przebojów Weselnych
Doda / Michał Wiśniewski / Festiwal Przebojów Weselnych
Doda / Michał Wiśniewski / Festiwal Przebojów Weselnych

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” opublikowała zdjęcie topless. Fani oniemieli z zachwytu
  2.  Blisko 50-letnia Sokołowska chwali się wózkiem synka. Cena może zwalić z nóg
  3.  Joanna Koroniewska w swoim stylu zamknęła usta hejterom, poszło o deskę. „Po raz pierwszy nie chodzi o mnie”