Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fanka wyjawiła, co Ralph Kaminski zrobił po koncercie. Od razu opisała wszystko w sieci
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 26.03.2023 21:34

Fanka wyjawiła, co Ralph Kaminski zrobił po koncercie. Od razu opisała wszystko w sieci

Ralph Kaminski
fot. KAPIF

Ralph Kaminski jest bardzo prężnie rozwijającym się artystą. Dużą popularność przyniosła mu również współpraca z siecią fast foodów McDonald's. Po jednym z jego ostatnich koncertów fani nie szczędzili mu miłych słów. 

Event miał miejsce w Głogowie i było to przedostatnie wydarzenie z trasy koncertowej Ralpha. Wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze.

Ralph Kaminski chwalony przez fanów

Ralph Kaminski po niemal każdy, zagranym koncercie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcie dokumentujące wydarzenie. Nie inaczej było po evencie w Głogowie. 

Pod postem, który opublikował zaroiło się od komentarzy fanów. Są on zachwyceni występem piosenkarza i jasno dają do zrozumienia, że go uwielbiają. Artyście na pewno jest z tego powodu bardzo miło.

Mariusz z "Chłopaków do wzięcia" nagle zniknął. Dziś jest nie do poznania, ostatnie zdjęcie zdradza wszystko

Fani komentują koncerty Ralpha Kaminskiego

Jedna z fanek nie szczędziła komplementów swojemu ulubieńcowi. Jej wpis sprawia, że niemal każdemu robi się cieplej na sercu:

- Panie Ralphiku, jakże urocze jest to, że zawsze po koncertach jesteś taki wdzięczny publiczności, organizatorom, obsłudze technicznej... Najważniejsze, że z takim oddaniem przedstawiasz nam skład Twojego wspaniałego teamu. Ty zawsze o tym pamiętasz i doceniasz ludzi, którzy z Tobą pracują - napisała internautka.

Koncert Ralpha Kaminskiego w Głogowie

Nie jest to odosobniony głos:

 - Miło było się przenieść z Tobą, w nie wiem które lata, ale na pewno jakieś dawne. Dzięki koleżko o fajnych portkach i jeszcze lepszym głosie! To były kosmosy. 

Bilety na wspomniany koncert w Głogowie wyprzedały się wręcz momentalnie. Miejskie centrum kultury wypełniło się do ostatniego miejsca. Artysta zapewnił zgromadzonym świetne show.

fot. KAPIF
fot. KAPIF
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?