Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
Michał Fitz
Michał Fitz 12.04.2022 09:58

Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej

Sanatorium Miłości
fot. facebook.com/SanatoriumMilosciTVP

„Sanatorium Miłości” regularnie zbiera przed telewizorami setki tysięcy widzów. Nawet jeśli obecna edycja nie cieszy się najlepszymi opiniami i tak fani chętnie zasiadają do jej oglądania. Ostatnio musieli być nieźle zdziwieni, gdy to zrobili.

Okazało się bowiem, że po włączeniu TVP1 o standardowej porze wcale nie zobaczyli czołówki swojego show, a twarz polityka.

Widzowie „Sanatorium Miłości” oburzeni

W minioną niedzielę wszyscy zainteresowani programem byli bowiem przygotowani na nowy odcinek, który powinien być wyemitowany o standardowej porze. Tak się nie stało, bo na TVP1 wciąż trwało przemówienie prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego w ramach rocznicy katastrofy smoleńskiej. Takie wystąpienie faktycznie miało mieć miejsce, ale nie przewidywano, że będzie tak długie.

Wobec tego nie ogłoszono wcześniej widzom, że ramówka ulegnie zmianie. Mimo to, gdy przemówienie przedłużyło się, nie ściągnięto go z anteny, przez co „Sanatorium Miłości” zostało wyemitowane później. Widzowie nie byli zadowoleni z tego, że musieli słuchać Kaczyńskiego, choć chcieli zrelaksować się przed ulubionym programem.

Szybko dali upust swojej frustracji w mediach społecznościowych. Pod postami, które zachęcały do obejrzenia nowego odcinka, nie brakowało komentarzy krytykujących zachowanie Telewizji Polskiej. Niektóre uderzały wręcz bezpośrednio w prezesa PiS.

– Bardzo słabe zagranie z ich strony, zawiedli mnie po całej linii, stracili moje zaufanie po całości – stanowczo pisze jedna z internautek.

– Trochę szacunku do widzów. Robicie nas w balona – zauważa inna użytkowniczka.

– Czekałam na kolejny odcinek dzisiaj, a tu taka niemiła niespodzianka – kwituje kolejna z komentujących.

Mało tego, pojawiła się także teoria, według której przemówienie Kaczyńskiego wcale nie przedłużyło się przypadkowo, a Telewizja Polska specjalnie nie poinformowała wcześniej o tym, ile naprawdę będzie trwało, by osiągnąć świetny wynik oglądalności w trakcie jego transmisji, na który wpływ mieli właśnie nieświadomi widzowie „Sanatorium Miłości”. Myślicie, że to prawda?

Zobacz post:


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. W „Ranczo” grali zakochanych, prywatnie się nie znoszą. Konfliktem aktorów zajmowała się nawet prokuratura
  2. Kuba Wojewódzki w „Sanatorium miłości”. Trudno uwierzyć, co napisał pod intrygującym zdjęciem
  3. Piotr klęknął z bukietem czerwonych róż przed Anią. W „Sanatorium miłości” doszło do nieoczekiwanych scen

Źródło: plotek.pl

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"