Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kazali im uciekać. Zamknięto ulice i zarządzono ewakuację, „Mogliśmy wylecieć w powietrze”
Karol Osiński
Karol Osiński 16.09.2020 16:41

Kazali im uciekać. Zamknięto ulice i zarządzono ewakuację, „Mogliśmy wylecieć w powietrze”

BENEDYKT XVI
fot. Lelum

Sytuacja, do jakiej doszło w jednym z polskich miast, mrozi krew w żyłach. Ludzie zmuszeni byli do ucieczki i nastąpiła natychmiastowa ewakuacja. Wszystko wyglądało niczym scena z filmu akcji. Na miejscu działają odpowiednie służby, które starają się usunąć przyczyny ewakuacji.

Ewakuacja w jednym z polskich miast. Media informują o niebezpiecznej sytuacji. Na miejscu natychmiast pojawiły się odpowiednie służby. Ludzie zmuszeni byli do ucieczki, a ulice zostały zamknięte. Wszystko wyglądało bardzo niepokojąco. Mogliśmy wylecieć w powietrze – powiedział w rozmowie z ddwloclawek.pl jeden ze świadków niebezpiecznego zajścia.

Ewakuacja w Polskim mieście

Jak informuje portal ddwloclawek.pl w centrum Włocławka doszło do uszkodzenia gazociągu. Sytuacja miała miejsce około godziny 12 podczas prac wodociągowych na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Bauera. Na miejscu pojawili się strażacy, którzy natychmiast zabezpieczyli teren i zarządzili ewakuację mieszkańców pobliskich kamienic.

Przy ulicy Kilińskiego we Włocławku od dłuższego czasu trwają różnego rodzaju prace porządkowe. Straż pożarna rozstawiła kurtyny wodne wokół miejsca potencjalnego zagrożenia. Na ten moment nie wiadomo kiedy mieszkańcy będą mogli wrócić do swoich mieszkań. Teren jest zamknięty do odwołania.

  1. Aleksandra Kwaśniewska w końcu wyjawiła prawdę. Wszyscy czekali na jej słowa
  2. 70-latek zjadł w Biedronce cukierka wartego 40 groszy. Został skazany

Poza mieszkańcami ewakuowano także pobliskie budynki

Zamknięty został odcinek między ulicą Bauera a rondem, obok którego mieści się sąd. W rozmowie z portalem ddwloclawek.pl bryg. Dariusz Krysiński z KM PSP we Włocławku powiedział:

– Osoby przebywające w tym rejonie zostały ewakuowane –

Ewakuowani zostali także ludzie przebywający w pobliskiej przychodni MZOZ oraz okolicznych sklepach. Na miejsce zawezwano także pogotowie gazowe

– Nagle do sklepu wszedł robotnik i powiedział, że doszło do rozszczelnienia rury z gazem i mam uciekać. Miałam otwarte drzwi do sklepu i gaz rzeczywiście już było czuć w powietrzu – opowiadała kobieta w rozmowie z lokalnymi mediami.

– Do nas nikt się nie nawet pofatygował. Podobno cała nasza kamienica stoi na gazociągu. Mogliśmy wylecieć w powietrze – skomentowała inna osoba.

Cała sytuacja wyglądała bardzo niepokojąco, jednak służby porządkowe robią wszystko, by usunąć usterkę.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Ewakuacja

We Włocławku doszło do uszkodzenia gazociągu. Nakazano ewakuację pobliskich budynków i mieszkańców. Na miejscu pojawiła się straż pożarna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niepokojące sceny na ulicy. Rodzice zgwałconej i zamordowanej nastolatki nagle zrobili jedną rzecz związaną z Tomaszem Komendą
  2. Martyna Wojciechowska świadkiem dramatu. Podróżniczka pokazała wszystko w sieci
  3. Polacy ich uwielbiali. Pamiętacie „Wideotekę dorosłego człowieka”?
  4. Anna Mucha ogłosiła wielką nowinę. Napływają gratulacje, wszyscy nie mogą się już doczekać
  5. Czy podręczniki i pomoce szkolne powinny być darmowe?
  6. Tylko łyżka, nie mniej ni więcej i wyjdą najlepsze pod słońcem kotlety mielone

Źródło: ddwloclawek.pl

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!