Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Minge ma długie, siwe włosy. Drastyczna metamorfoza zachwyciła fanów, wygląda obłędnie
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 27.02.2021 20:18

Ewa Minge ma długie, siwe włosy. Drastyczna metamorfoza zachwyciła fanów, wygląda obłędnie

Ewa Minge
Wikimedia Commons/wSensie.tv

Na zdjęcia gwiazda nałożyła też sporo filtrów – na niektórych aż trudno ją rozpoznać.

Ewa Minge pochwaliła się nową fryzurą. Przez lata projektantka znana była z burzy czerwonych włosów, ostatnio postanowiła jednak pójść za modą i zmieniła kolor na… siwy. Efektami metamorfozy podzieliła się na Instagramie.

Ewa Minge pochwaliła się nową fryzurą. Interesujący dobór kolorów

Ewa Minge często słyszała oskarżenia o nadmierne upiększanie się przy pomocy chirurgii plastycznej. Gwiazda zazwyczaj nie odpowiadała na te zaczepki.

Mimo wszystko projektantka wciąż chce czuć się piękna, więc podczas robienia sobie zdjęć i wrzucaniu ich na Instagram, korzysta z wielu filtrów, przez co trudno ją rozpoznać.

Ostatnio pokusiła się o wielką metamorfozę w swoim wyglądzie i zmieniła kolor włosów ze znajomego czerwonego… na siwy. Wygląda naprawdę obłędnie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Opowiedziała o tym, jak wyglądał cały proces koloryzacji i pokusiła się nawet o zaczepkę pod adresem Małgorzaty Rozenek. Jak celebrytka odbierze jej wpis?

Siwe, srebrne…. Trochę artystyczne jak moje życie ostatnio. Więcej w nim sztuki jak matematyki, choć ta druga jest podstawą wszystkiego. Szykując się kilka miesięcy do takiej zmiany, przetestowałam wszystkie metody rozjaśniania, przedłużania, systemów itp. – pisała.

Prztyczek w nos Małgorzaty Rozenek

Nie zabrakło również uszczypliwości w stosunku do Małgorzaty Rozenek i innych gwiazd show-biznesu, które ostatnio zajęły się wypuszczaniem własnych marek ubrań.

W końcu ostatnio co druga celebrytka jest projektantką mody, wiec może ja przerzucę się na fryzjerstwo – oznajmiła Minge.

A jednak nie wzięłam się za nowy fach. Udałam się do świetnego fryzjera i efekt dla mnie bombowy. Przypominam, to moja głowa i moje życie, ważne więc, co ja lubię. Uprawiając sztukę i modę od dłuższego czasu, przyglądając się od kilku lat absurdowi wartości budowanych na iluzorycznej rzeczywistości Instagrama, podjęłam decyzję o rewolucji, nie tylko tej na głowie – opowiedziała.

Ewa Minge zachęciła również do kupowania odzieży polskich marek i projektantów.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewa Minge (@eva_minge)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: [plotek.pl]