Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Eurowizja. Szaleństwo w sieci podczas występu Sary James. „Ona jest wielka”
Kamil Olek
Kamil Olek 19.12.2021 18:02

Eurowizja. Szaleństwo w sieci podczas występu Sary James. „Ona jest wielka”

Eurowizja
fot. screen / Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2021 / TVP

W Paryżu trwa koncert finałowy Eurowizji Junior 2021, w którym Polskę reprezentuje zwyciężczyni programu „The Voice Kids” Sara James. Jej występ zachwycił zarówno zgromadzonych we francuskiej stolicy, jak i komentujących konkurs w mediach społecznościowych.

Eurowizja Junior 2021. Internauci zachwyceni występem Sary James

Reprezentantka Polski pojawiła się na paryskiej scenie jako trzecia – 13-letnia wokalistka brawurowo wykonała swój premierowy utwór zatytułowany „Somebody”.

Jej występ wzbudził niemały entuzjazm zgromadzonej w studio publiczności, a także komentujących poczynania młodych artystów w mediach społecznościowych.

Zwyciężczyni! – można przeczytać pod eurowizyjnym postem na Instagramie, w którym zamieszczone zostało nagranie występu Sary.

Nie podobają mi się tegoroczne piosenki, wyjątkiem jest ta, którą wykonuje Sara James – napisała zaś jedna z internautek na Twitterze.

Ona jest wielka – dodała inna z fanek Eurowizji.

Wielu widzów ma nadzieję, że 13-latka pójdzie w ślady Roksany Węgiel oraz Viki Gabor, które zostały zwyciężczyniami dziecięcej Eurowizji w latach 2018 i 2019.

James dała się poznać szerszej publiczności dzięki czwartej edycji show „The Voice Kids”, kiedy to, reprezentując drużynę Tomsona i Barona, dotarła do finału, by ostatecznie zając pierwsze miejsce w programie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kosmetyczny trik „-30 lat w 3 dni” podbija internet. Stosuj go minutę
    2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO
    3. Pawłowicz właśnie przeszła metamorfozę życia. Na widok jej nowej fryzury można przeżyć wstrząs