Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Emil S. zatrzymany. Były mąż znanej polskiej wokalistki usłyszy dodatkowe zarzuty
Michał Fitz
Michał Fitz 08.02.2023 13:44

Emil S. zatrzymany. Były mąż znanej polskiej wokalistki usłyszy dodatkowe zarzuty

Emil S.
KAPiF

Emil S. to producent filmowy, który kilka lat temu stał się jedną z czołowych postaci show-biznesu ze względu na małżeństwo z wyjątkowo popularną wokalistką. Teraz ma jednak poważne problemy z prawem i dochodzą mu kolejne. 

Mężczyźnie już wcześniej postawiono liczne zarzuty. Teraz prokuratura zdecydowała się go zatrzymać.

Emil S. - problemy z prawem

Czego miał dopuścić się Emil S.? Mężczyzna w ramach swojej działalności producenckiej szukał inwestorów i pozyskiwał od nich fundusze. Jak się później miało okazać, rzekomo nie rozliczał się z nimi po fakcie. 

Warto zaznaczyć, że nie był to jednorazowy przypadek, a nagminny proceder. W sumie poszkodowanych ma być aż 44 inwestorów. Łącznie producentowi postawiono 45 zarzutów. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo usłyszy kolejne.

 

Na oczach wszystkich oddał mocz na Cichopek, aż zaniemówiła. Tego wydania "PnŚ" nie zapomni do końca życia

Emil S. zatrzymany

Informację o zatrzymaniu Emila S. przekazała Polskiej Agencji Prasowej rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie, która zajmuje się jego sprawą. Kobieta zaznaczyła, że podejrzanego zatrzymano 7 lutego. Jeszcze tego samego dnia przewieziono go do siedziby wspomnianej wyżej instytucji.

Rzecznika, rozwiewając przy tym wszelkie wątpliwości, przyznała także, że to zatrzymanie nie dotyczy żadnej nowej sprawy, a wiąże się z tą, która już od jakiegoś czasu się ciągnie. 

To nie pierwsze problemy Emila S.

Warto zaznaczyć, że przeszłość kryminalna Emila S. jest jeszcze bogatsza. 6 lat temu został on oskarżony o nękanie byłego partnera swojej ówczesnej ukochanej. Nie przyznał się do tych zarzutów.

Co ciekawe, w trakcie przeszukania jego mieszkania, które było związane z tamtą sprawą, znaleziono 3 gramy kokainy. W tym wypadku producent przyznał się do posiadania narkotyku.

Tagi: Emil S.