Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ela Romanowska apeluje do widzów. Ujawniła, co robi w wolny od pracy dzień. Takiej jej nie widzieliśmy!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.08.2023 13:55

Ela Romanowska apeluje do widzów. Ujawniła, co robi w wolny od pracy dzień. Takiej jej nie widzieliśmy!

Ela Romanowska apeluje do widzów
Ela Romanowska apeluje do widzów, fot. Instagram/@elaromanowska

Ela Romanowska od jakiegoś czasu nie może narzekać na brak pracy i zobowiązań zawodowych. Aktorka zastąpiła Katarzynę Dowbor w kultowym programie “Nasz nowy dom” i na każdym kroku pokazuje, jak wielką radość czerpie z pracy na planie. Dziś zdradziła, w jaki sposób spędza swój wolny dzień i przy okazji zaapelowała do swoich obserwatorów w niezwykle ważnej sprawie.

Ela Romanowska zadebiutuje na planie "Nasz nowy dom"

Zamieszanie, jakie pojawiło się za kulisami telewizji Polsat po zwolnieniu Katarzyny Dowbor przez Edwarda Miszczaka, odbiło się szerokim echem w mediach. Po dwunastu latach pracy dziennikarka pożegnała się z programem “Nasz nowy dom”, a jej miejsce zajęła Ela Romanowska.

Aktorka znana między innymi z serialu “Ranczo” szybko udowodniła, że na planie show czuje się, jak ryba w wodzie, a także natychmiast złapała rewelacyjny kontakt z resztą ekipy remontowej. Nic więc dziwnego, że na każdym kroku gwiazda cieszy się z tego, jakie wyzwania czekają na nią podczas nagrywania produkcji. Teraz jednak ujawniła, w jaki sposób spędza swój wolny czas, na chwilę przed kolejnym dniem nagrań.

Ksiądz OGROMNIE obraził Marylę Rodowicz. Nazwał ją "spróchniałą matroną". Reakcja mieszkańców szokuje!

Ela Romanowska pokazała kadr prosto od fryzjera

Aktorka postanowiła wykorzystać swój wolny dzień, aby zadbać o samą siebie i swój wygląd, a przy okazji poprawić swoje samopoczucie. Z tej okazji Ela Romanowska wybrała się do Instytutu Trychologii, gdzie specjaliści postanowili nieco odżywić i wzmocnić jej włosy.

Gwiazda zdecydowała się na zabieg, którego zadaniem jest poprawa kondycji włosów, a także przyspieszenie ich wzrostu i zwiększenie objętości. Gospodyni programu “Nasz nowy dom” poprosiła nawet ekspertkę, aby na jej profilu na Instagramie powiedziała kilka słów na temat zabiegu i tego, jakich efektów można po nim oczekiwać.

Dzień spa natchnął aktorkę do krótkiego, lecz mocnego wyznania, którym postanowiła podzielić się z internautami. Przy okazji zaapelowała do nich o jedną istotną rzecz.

Ela Romanowska zaapelowała do swoich fanów

Z racji swojej wizyty w Instytucje Trychologii gwiazda Polsatu zdradziła, że naszło ją na przemyślenia na temat życia i ludzkich skłonności do nieustannej pracy i zarobku. Wyznała, że w pędzie współczesnego świata zapominamy o samym sobie i naszych osobistych potrzebach.

Zdaniem Eli Romanowskiej najważniejszy jest odpowiedni balans pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Dlatego też zaapelowała, abyśmy zawsze planowali swoje życie tak, aby nie pomijać w nim samych siebie oraz naszych bliskich.

Ela Romanowska 1.jpg
Ela Romanowska apeluje do fanów, fot. Instagram/@elaromanowska
Ela Romanowska 2.jpg
Ela Romanowska pokazała, jak spędza swój wolny dzień, fot. Instagram/@elaromanowska