Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Górniak nie wytrzymała. PUBLICZNIE skomentowała przykry nałóg syna. Posypały się komentarze
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.08.2023 14:12

Edyta Górniak nie wytrzymała. PUBLICZNIE skomentowała przykry nałóg syna. Posypały się komentarze

Edyta Górniak, Allan Krupa
Edyta Górniak skrytykowała nałóg syna. Fot. KAPiF

Edyta Górniak samotnie wychowuje dorastające syna Allana. Wokalistka wielokrotnie podkreślała, że macierzyństwo jest dla niej sensem życia. Nic więc dziwnego w tym, że martwi się o zdrowie swojego jedynego dziecka. Edyta Górniak po raz kolejny publicznie skrytykowała nałóg Allana. Padło dosadne stwierdzenie.

Edyta Górniak samotnie wychowywała dziecko

Jedyny syn Edyty Górniak urodził się, gdy wokalistka była jeszcze w związku z mężem, Dariuszem Krupą. 5 lat później media obiegła głośna wiadomość o separacji małżeństwa, natomiast niedługo potem doszło do rozwodu. Od tego czasu Górniak samotnie wychowywała Allana. Gwiazda musiała wówczas pogodzić macierzyństwo z karierą, co okazało się trudnym zadaniem.

Jest ciężko. Naprawdę jest to trudne, gdy się wychowuje samemu dziecko – opowiadała w wywiadzie z “Faktem”. – Allanek jest coraz większy, więc coraz więcej rozumie. To niezwykłe, ale on zdaje sobie sprawę, że najpierw byli moja publiczności, fani i muzyka, a dopiero potem pojawił się on. Nie jest nigdy zazdrosny o to, że na przykład zostaję dłużej z fanami i on na mnie czeka. Przyjmuje to zupełnie naturalnie, w tym sensie jest dla mnie partnerem. Ale każdą chwilę, którą mam, oddaję jemu!

Badał sprawę Iwony Wieczorek. Wdowa ujawnia wstrząsające szczegóły. Te SMS-y odkryła w jego telefonie

Problemy wychowawcze Edyty Górniak

Mimo trudów samotnego macierzyństwa Edyta Górniak wielokrotnie podkreślała, że macierzyństwo jest jej sensem życia. Dzięki temu, że obydwoje mieli tylko siebie, łączy ich obecnie wyjątkowa więź. Okazuje się jednak, że między mama a synem nie zawsze bywa kolorowo.

Edycie Górniak już kilkukrotnie zdarzało się żalić na zachowanie Allana. Chłopak ma obecnie 19 lat, jednak gdy dorastał, czasem trudno im było znaleźć nic porozumienia. Ponadto wokalistka zwróciła uwagę na niepokojące zachowanie syna:

Gdy się dowiedziałam, że palił papierosy, nie miał łatwo… I powiem, że nie jest prosto rozmawiać z dzieckiem, które jest już mojego wzrostu. Gdyby był mniejszy, to mogłabym chociaż przyjąć postawę jakiegoś groźnego smoka. A tak serio, mieliśmy bardzo trudną rozmowę. Muszę przy okazji podziękować paparazzi, bo dzięki nim odkryłam poważny problem mojego syna i muszę sobie z tym poradzić – żaliła się “Faktowi” Górniak.

Edyta Górniak skomentowała nałóg syna

Teraz gdy Allan jest już pełnoletni, stroskana mama nie może mu już zabronić palenia. Nie oznacza to jednak, że popiera ten nałóg. Wręcz przeciwnie, wokalistka nieustannie piętnuje syna za to, że tak nierozważnie podchodzi do tematu swojego zdrowia.

Edyta Górniak wielokrotnie publicznie opowiadała się przeciwko przykremu nałogowi syna. Tym razem postanowiła równie dosadnie wspomnieć ten temat. Na Instagramie opublikowała zdjęcie syna, do którego dołączyła następujący opis, który nie pozostawia złudzeń:

Love All. (- fajki). 

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem