Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec ujawnia kulisy małżeństwa. Jest zazdrosna o fanki męża? "Gdyby miało do czegoś dojść..."
Sara Karmańska
Sara Karmańska 28.05.2023 13:42

Edyta Golec ujawnia kulisy małżeństwa. Jest zazdrosna o fanki męża? "Gdyby miało do czegoś dojść..."

Edyta i Łukasz Golec
fot. Instagram/edytagolecofficial

Edyta Golec od ponad 20 lat związana jest z jednym z bliźniaków Golec, z którymi współtworzy zespół Golec uOrkiestra. Zespół pojawił się na „Polsat SuperHit Festiwal”, gdzie w 2023 roku świętowali 25-lecie istnienia grupy. 

Podczas festiwalu altowiolistka i wokalistka znalazła chwilę na udzielenie wywiadu, w którym ujawniła kulisy swojego związku. 

Edyta Golec zdradziła receptę na udany związek

Edyta Golec w rozmowie z portalem Pomponik zdradziła kulisy swojego małżeństwa z Łukaszem Golcem. Zdradziła także jaki jest ich przepis na udany związek, który niewzruszenie trwa od 2000 roku. Jak ujawniła, ich sposobem na dobre małżeństwo jest dawanie sobie nawzajem przestrzeni

– Mamy dla siebie takie chwile prywatności. Mąż ma swój świat, ja nie wchodzę w jego świat. Ma chwilę dla siebie, czy nawet jak pracuje sam w studiu. Generalnie jak jesteśmy poza trasą, każdy pracuje w swoim biurze. Nie wchodzimy do siebie, staramy się po prostu uszanować swoją prywatność – powiedziała.

Zaginione małżeństwo z Warszawy. Twierdzi, że był współpracownikiem Adama Jagły, ujawnił co zaobserwował

Edyta Golec o trudnościach wspólnej pracy

Edyta Golec ujawniła także, że wraz z mężem potrzebują chwil spędzonych osobno, szczególnie ze względu na to, że nie tylko razem mieszkają, ale także pracują. Z tego powodu małżonkowie starannie dbają, by dawać sobie nieco wolności.

– Ja wyjeżdżam z koleżankami, z córką czasem na takie babskie wypady. Mąż ma swoje hobby, jest bardzo poświęcony fundacji Braci Golec, którą prowadzi. Są dziedziny, gdzie sobie po prostu nie wchodzimy i myślę, że to i dla niego i dla mnie jest fajne, bo mamy ten czas, żeby zdystansować się do siebie i do tego co robimy na co dzień. I zatęsknić za sobą po prostu – ujawniła w rozmowie. 

Edyta Golec ujawniła, czy jest zazdrosna o fanki mężą

Edyta Golec odniosła się w rozmowie także do fanek męża. Jak ujawniła, nie obawia się ani ich, ani jego zdrady, ponieważ ma do męża bardzo duże zaufanie. 

– Mąż jeszcze nigdy mi nie dał powodów do zazdrości. Gdyby miało do czegoś dojść, pewnie by już dawno do tego doszło, do jakiejś zdrady. Ale myślę, że to wspólne zaufanie, które nas łączy już jako małżeństwo ze stażem 23-letnim, myślę, że jest ugruntowane. Ja nawet się cieszę, że oni są nadal atrakcyjni i kobiety na nich zwracają uwagę – wyznała.

Źródło: Pomponik

Tagi: Edyta Golec