Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec przeszła pięciokrotną przemianę. Zdjęcia od fryzjera obiegają sieć
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.04.2023 21:33

Edyta Golec przeszła pięciokrotną przemianę. Zdjęcia od fryzjera obiegają sieć

Edyta Golec
fot. KAPIF; Instagram/@edytagolecofficial

Edyta Golec zaskoczyła fanów swoją metamorfozą. Wokalistka zaprezentowała się aż w pięciu różnych odsłonach. W każdej z nich prezentuje się wspaniale.

Gwiazda nie od dziś budzi zachwyt internautów swoimi eleganckimi kreacjami. Teraz piosenkarka zaprezentowała, jak wygląda po wyjściu od fryzjera. Takiej jej jeszcze nie widzieliście.

Edyta Golec pokazała się aż w pięciu różnych odsłonach

Członkini zespołu Golec uOrkiestra jest jedną z najbardziej aktywnych polskich gwiazd na Instagramie. Wokalistka z chęcią opowiada tam o swojej codzienności lub pokazuje, w jaki sposób spędza swój wolny czas wraz z ukochanym mężem Łukaszem.

Tym razem Edyta Golec pochwaliła się efektami prosto po wyjściu od fryzjera. Co więcej, piosenkarka zamieściła kilka fotografii, na których możemy zobaczyć, jak prezentuje się w kilku różnych fryzurach. W której z nich wygląda najlepiej?

"Familiada": "imię żeńskie kończące się na -lina". Oburzające odpowiedzi ludzi pojawiły się w sieci

Edyta Golec szaleje na sesji zdjęciowej. Jak wygląda?

Nie da się ukryć, że wokalistka wie, jak się ubrać i za każdym razem zachwyca fanów swoim niesamowitym wyczuciem stylu. Tym razem gwiazda pokazała się prosto po wyjściu od fryzjera, a internauci natychmiast zaczęli chwalić jej nową fryzurę.

Edyta Golec udała się na specjalną sesję zdjęciową do studia, gdzie grono specjalistów przygotowało dla niej kilka spektakularnych fryzur idealnych na tę okazję. Na swoim profilu na Instagramie piosenkarka postanowiła pokazać fanom, jak prezentuje się w każdej z nich.

Edyta Golec zachwyciła fanów swoją odmienioną fryzurą

Na pierwszym z zamieszczonych zdjęć widzimy wokalistkę w bardzo eleganckim uczesaniu. Wyprostowane włosy są dodatkowo ozdobione falowaną grzywką, która pięknie podkreśla jej buzię. Do tej fryzury Edyta Golec założyła również stylowe złote kolczyki, które dodały jej szyku i klasy.

Na kolejnej fotografii żona Łukasza Golca pokazała siebie w kilku odmiennych fryzurach, tak aby każdy z nas mógł porównać, w której z nich prezentuje się najlepiej. Piosenkarka na większości z nich ma delikatnie pofalowane blond włosy oraz podkręconą grzywkę. Ciężko wybrać, w której wygląda najlepiej, ponieważ w każdej z nich prezentuje się naprawdę perfekcyjnie.

Która fryzura Edyty Golc jest Waszą ulubioną?

Zobacz zdjęcia:

Edyta Golec 1.jpg
fot. Instagram/@edytagolecofficial
Edyta Golec 2.jpg
fot. Instagram/@edytagolecofficial
Edyta Golec 3.jpg
fot. Instagram/@edytagolecofficial

 

Tagi: Edyta Golec
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania