Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziwnie swędziała ją głową. Mąż odgarnął jej włosy i zobaczył, że ma „gza”
Karol Osiński
Karol Osiński 09.07.2021 21:00

Dziwnie swędziała ją głową. Mąż odgarnął jej włosy i zobaczył, że ma „gza”

mąż
fot. screen YouTube@Nat Geo WILD

Pewna kobieta o imieniu Vanessa i jej mąż wrócili z wakacji, spędzonych w państwie Belize. Po powrocie kobieta poczuła, że swędzi ją głowa, a dotykając się w swędzące miejsce, poczuła coś między palcami, co bardzo ją zaniepokoiło. Małżonek odgarnął jej włosy i okazało się, że ma larwę gza.

Samotne usuwanie larw gza z naszego ciała może być bardzo ryzykowne, zatem warto jak najszybciej wybrać się do szpitala, gdzie zajmą się nami specjaliści. Mężowi Vanessy na szczęście udało się to zrobić skutecznie we własnym zakresie.

Mąż wyciągnął żonie z głowy larwę gza

Wybierając się na tropikalne wakacje mamy w głowie przede wszystkim wypoczynek, a inne sprawy odchodzą na bok. Niestety wiele z nas zapomina także o niebezpieczeństwie, które może pojawić się na każdym kroku.

Zagrożenie mogą stanowić dla nas insekty, które bardzo często uprzykrzają nam czerpanie przyjemności z urlopu. Istnieją na świecie również takie moskity, których ukąszenie nie kończy się jedynie na swędzeniu.

Jednym z nich jest gza, która może zagościć w naszym ciele na zdecydowanie dłużej. Takiej nieprzyjemności doświadczyła Vanessa, która po powrocie z wakacji w Belize poczuła swędzenie na swojej głowie. Jej mąż zauważył, że jest to larwa gza.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niestety gza często wbija się głęboko pod skórę żywiciela, po czym ciężko ją usunąć. Małżonek Vanessy zdecydował się na jej osobiste usunięcie, jednak jest to bardzo ryzykowne, gdyż wylew larwy pod skórą może wywołać wstrząs analityczny. W ich przypadku wszystko na szczęście potoczyło się odpowiednio.

Zobacz wideo:

W powyższym wideo zobaczycie opisaną sytuację.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Rozenek zażartowała z imienia syna Włodarczyk. Na odpowiedź nie musiała długo czekać: „Wredne”
  2. Policja zatrzymała męża Martyny Wojciechowskiej. Przyznał się do błędu
  3. Karolina Szostak pokazała jak teraz wygląda. Wspaniałe zdjęcie trafiło do sieci

Źródło: webniusy.com

Tagi: mąż
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów