Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dzisiaj w „Pytaniu na śniadanie” gościni nagle wyjawiła, że poznała męża na cmentarzu. Na wizji o wszystkim opowiedziała
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 18.06.2022 21:52

Dzisiaj w „Pytaniu na śniadanie” gościni nagle wyjawiła, że poznała męża na cmentarzu. Na wizji o wszystkim opowiedziała

Pytanie na śniadanie
Kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Na kanapie programu „Pytanie na śniadanie” zasiadła para Dorota i Daniel Chyc oraz psycholog Monika Sójka. Goście opowiedzieli o tym, jak szczęśliwe małżeństwo wpływa na jakość życia. W pewnym momencie pani Chyc wyjawiła kulisy poznania swojego męża.

Okazało się, że barwna para goszcząca w „Pytaniu na śniadanie” poznała się na cmentarzu. W ten nietypowy sposób udało im się stworzyć szczęśliwy związek, którym teraz pochwalili się w telewizji.

Gościni „Pytania na śniadanie” poznała męża na cmentarzu

Dorota Chyc to blogerka i stylistka modowa. Słynie ze swojej oryginalności i kolorowych stylizacji. Gdy zasiadła wraz z mężem na kanapie programu „Pytanie na śniadanie”, od razu wyróżniła się swoimi fioletowo-niebieskimi włosami. Podczas rozmowy przyznała, że w przeszłości ciężko jej było znaleźć odpowiedniego partnera.

– To było straszne, ja miałam takiego kotka, Wikuś się nazywał. Ile ja łez wypłakałam w jego futerko, to tylko ten kot wiedział i ja. Także samotność mi bardzo doskwierała, ale żeby znaleźć drugą połówkę taką, która by mnie szanowała, którą bym pokochał i przede wszystkim, żeby mnie ktoś kochał, no to ciężko było znaleźć — wyznała w „Pytaniu na śniadanie”

Na szczęście kobieta w końcu spotkała Daniela. Stało się to w bardzo nietypowy sposób. Para po raz pierwszy zobaczyła się na cmentarzu.

Nietypowa historia miłości

Daniel Chyc, rozmawiając z prowadzącymi, przyznał, że był w przeszłości żonaty, jednak jego partnerka zmarła. Odwiedzając jej grób na cmentarzu, poznał Dorotę.

– Poznaliśmy się na cmentarzu, ja tam dokarmiałam koty, mąż chodził na grób byłej żony i to było tak jak uderzenie pioruna, że tak powiem. Ja już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że będziemy razem — opowiedziała kobieta.

Prowadzący postanowił dopytać pana Daniela o to, czy przy poznaniu drugiej żony pojawiały się u niego motyle w brzuchu. Odpowiedź była poruszająca.

– Pojawiały się takie motyle. Ile razy ja ją widziałem na cmentarzu, to coraz bardziej wiedziałem, że to jest ta osoba, z którą chcę być — wyznał mężczyzna.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oczami kolegów z programu „Pytanie na śniadanie”. Opowiedzieli o ich relacji
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz