Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziś Dzień Całowania, Edyta Golec poszła na całość. Pokazała namiętne zdjęcie z mężem
Michał Fitz
Michał Fitz 06.07.2022 18:59

Dziś Dzień Całowania, Edyta Golec poszła na całość. Pokazała namiętne zdjęcie z mężem

Edyta Golec
TRICOLORS/East News

Edyta Golec jest niezwykle otwarta w mediach społecznościowych i poniekąd dlatego udało jej się zebrać wokół siebie tak zgrane oraz wierne grono odbiorców. Artystka nie ma problemów, by wrzucać dosyć intymne zdjęcia. Jednym z nich właśnie się podzieliła.

Dziś obchodzimy bowiem Dzień Całowania, a że Edyta jest także kobietą bardzo czułą i empatyczną, nie mogła odpuścić sobie celebrowania tego święta. Niewykluczone zresztą, że przy okazji zachęciła do tego także innych.

Edyta Golec publikuje namiętne zdjęcie

Na wspomnianej fotografii widać, jak Edyta Golec czule całuje się ze swoim mężem, Łukaszem w pięknych okolicznościach przyrody. W tle widnieją bowiem malowniczo zarysowane wierzchołki górskich szczytów. Jak wynika z opisu, to ich rodzime Beskidy, które obydwoje tak kochają.

Wrażenie może robić też strój Edyty. Ta ma bowiem na sobie luźną, białą koszulę w kolorowe, regionalne wzory. Jej mąż z kolei zdecydował się na prostą, ale praktyczną flanelową koszulę, w której nie zapiął kilku najwyższych guzików, co pewnie zresztą bardziej zachęciło żonę do rzucenia mu się w ramiona.

Jak można było przypuszczać, fotografią, z której wręcz bije pozytywna energia i miłość zachwycili się internauci. Ci dali znać w sekcji komentarzy pod wpisem artystki, jak bardzo podoba im się widniejąca na zdjęciu para.

– Cudne małżeństwo — pisze jedna z użytkowniczek.

– Urocze zdjęcie! Miłego! — życzy inna z fanek.

Edyta Golec o relacji z mężem

Edyta Golec już wcześniej opowiadała o tym, jak silna relacja łączy ją z jej mężem. Przy okazji Walentynek wyjawiła, że nigdy nie świętowała tego wyjątkowego dnia z nikim innym. Stwierdziła bowiem, że ona i jej mąż byli w swoim uczuciu bardzo zdecydowani, co zresztą widać do dziś.

Mało tego, artystka zwróciła wówczas uwagę na to, że takie podejście nie wynika tylko z ich uczuć, ale ogólnie z kultury całego regionu. Wyznała, że górale są w swoich uczuciach niezwykle konkretni i konsekwentni.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Golec wciąż myli męża ze szwagrem. Rozbrajające wyznanie gwiazdy Golec uOrkiestry
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”
Tagi: Edyta Golec