Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poznajecie dziewczynkę ze zdjęcia? Teraz ma 51 lat i uwielbia ją cała Polska
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 17.01.2021 11:10

Poznajecie dziewczynkę ze zdjęcia? Teraz ma 51 lat i uwielbia ją cała Polska

Małgorzata Kożuchowska
Screen z https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Poznajecie tę uroczą dziewczynkę ze zdjęcia? Na pierwszy rzut być może nie jest to takie proste, jednak po chwili można dostrzec podobieństwo. Piękna młoda kobietka z kucykiem, ubrana w uroczą sukienkę to nie kto inny, a Małgorzata Kożuchowska, którą wszyscy znają z serialu M jak miłość.

Małgorzata Kożuchowska przez 11 lat wcielała się w rolę Hanki Mostowiak. Mimo tego, że polska publiczność podziwiała ją na ekranie przez ponad dekadę w tej produkcji, to nie każdy jest w stanie rozpoznać ją na zdjęciu z dzieciństwa, jak jest z Tobą?

Kim jest dziewczynka ze zdjęcia?

Dziewczynka ze zdjęcia to piękna i niezwykle utalentowana Małgorzata Kożuchowska, bardzo dobrze znana Polkom i Polakom. Gwiazda występowała w największych polskich produkcjach, wśród nich można wymienić słynny film Killer, gdzie wcielała się w rolę Ewy Szańskiej, a także Dlaczego nie!, czy Listy do M 2.

Aktorkę mogliśmy również podziwiać w kilku produkcjach Telewizji Polskiej, takich jak kultowy już serial M jak miłość, czy Rodzinka.pl. Dzięki swojemu wyjątkowemu talentowi Małgorzata Kożuchowska dała się pokochać polskiej publiczności.

Jednak jej życie nie było od początku usłane różami, o czym niejednokrotnie wspominała podczas wywiadów. Aktora swoje najmłodsze lata spędziła we Wrocławiu. Właśnie tam się wychowywała i dorastała.

Nie od razu marzyła o tym, aby zostać aktorką. Jako dziecko myślała o pracy w ZOO, a przez moment chciała także pracować w drogerii.

Jak od czasu do czasu ktoś przyniósł z paczki mydełko o pięknym zapachu i pięknie zapakowane: „Boże, jak ja bym chciała pracować w takim sklepie” – wyznała w jednym z wywiadów.

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z dzieciństwa

Zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej z dzieciństwa pojawiło się w sieci dzięki samej zainteresowanej. Aktorka opublikowała je za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na platformie Instagram.

Czarno-biała fotografia została zwieńczona krótkim podpisem:

-Karnawał lata 70-te… poznajecie? – zapytała gwiazda swoich wiernych fanów.

Na zdjęciu widać małą dziewczynkę, ubraną w skromną sukienkę, którą zdobi kotylion. Włosy ma spięte, gdzieniegdzie wystają potargane kosmyki, które zapewne wymknęły się spod kontroli podczas tanecznej zabawy.

Zdjęcie prezentuje się przeuroczo i nie dziwi fakt, że aktorka chciała się nim podzielić z szerszą publicznością.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku?„Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Źródło: instagram.com, gwiazdy.wp.pl