Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozpoznajecie dziewczynkę ze zdjęcia? Wszyscy znają jej nazwisko, największa gwiazda TVN, Polacy ją kochają
Karol Osiński
Karol Osiński 09.10.2020 19:32

Rozpoznajecie dziewczynkę ze zdjęcia? Wszyscy znają jej nazwisko, największa gwiazda TVN, Polacy ją kochają

Dziewczynka
fot. instagram.com/martyna.world/

Każdy z nas posiada w albumie rodzinnym minimum jedno zdjęcie ze Świętym Mikołajem. Takie fotografie są bardzo wzruszające, i przywołują wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa. Pewna kobieta, która dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, postanowiła opublikować na swoim Instagramie fotografię z dawnych lat właśnie ze Świętym Mikołajem.

Popularna polska gwiazda pochwaliła się na swoich mediach społecznościowych zdjęciem z dzieciństwa. Po chwili fani zasypali ją lawiną komplementów, wpadli w nieopisany zachwyt. Trzeba przyznać, że była z niej naprawdę słodka dziewczynka.

Dziewczynka, którą widzicie na zdjęciu, to obecnie jedna z najbardziej znanych kobiet w Polsce, a zarazem wielka gwiazda TVN. Jej program ogląda każdy, kto interesuje się podróżami, a także ceni sobie piękno świata. Tym razem postanowiła uatrakcyjnić swoje media społecznościowe, chwaląc się swoim zdjęciem z dzieciństwa. Poznajecie?

  1. Ministerstwo Zdrowia bije na alarm. Pilna wiadomość dla wszystkich kobiet
  2. Bogumiła Wander musiała sprzedać 280-metrową willę, bo miała zbyt niskie świadczenie emerytalne. „Nasze dwie emerytury nie wystarczają na utrzymanie domu”
  3. Od jutra żółta strefa w Polsce. Nie wejdziemy na cmentarz 1 listopada? Wicepremier odpowiedział

Niedługo po dodaniu zdjęcia fani zasypali gwiazdę mnóstwem komplementów, które bez dwóch zdań były uzasadnione. Wielbiciele zwracali przede wszystkim uwagę kolor włosów, rysy twarzy i śliczną buzię. Jednak zdaniem wielu internautów gwiazda niewiele się zmieniła.

Dziewczynka spotyka Świętego Mikołaja. Dzisiaj jest wielką gwiazdą TVN

Kim jest dziewczynka na fotografii?

Oczywiście to nikt inny jak Martyna Wojciechowska. Popularna dziennikarka i gwiazda programu Kobieta na krańcu świata, którasłynie ze swojego wielkiego entuzjazmu i chęci niesienia pomocy innym. Wobec tego bardzo często udziela się w swoich mediach społecznościowych, gdzie nawiązuje kontakt ze swoimi fanami.

Warto zauważyć, że to nie pierwsza taka sytuacja, kiedy Martyna wrzuca swoje zdjęcie z dzieciństwa. Wcześniej na swoim Facebooku pochwaliła się zdjęciem, na którym trzymając parasolkę, wybiera się na bal andrzejkowy.

Jednak trzeba przyznać, że zdjęcie ze Świętym Mikołajem jest naprawdę wyjątkowe. Znana na Instagramie jako martyna.world gwiazdorka zamieściła wpis, w którym wyraziła swój zachwyt nad zdjęciem z przeszłości:

Byłam tego dnia najszczęśliwsza na świecie, bo osobiście poznałam ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA! – napisała Martyna Wojciechowska.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziewczynka

Martyna Wojciechowska lubi chwalić się na swoich mediach społecznościowych zdjęciami z dzieciństwa. Trzeba przyznać, że była z niej naprawdę słodka dziewczynka.

Dziewczynka

Dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Polsce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Minister Niedzielski nagle wprowadził nową decyzję. Niespodziewany zwrot akcji
  2. Tysiące Polaków dostaje identyczne SMS. Bardzo ważne dla wszystkich osób, które chcą wyjść z domu oraz turystów
  3. Co dalej ze szkołami i nauką zdalną? Ważna deklaracja premiera Morawieckiego
  4. WHO przekazało dramatyczną wiadomość. Czarny scenariusz właśnie się spełnia
  5. Jolanta Kwaśniewska totalnie zmieniła image. Wszyscy patrzą tylko na jej głowę, co ona zrobiła?
  6. Najgorszy, niewybaczalny błąd podczas pieczenia ciast. Nigdy nie wyjdą dobre, a wiele osób nagminnie go powtarza

Źródło: popularne.pl