Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziewczyna została skatowana przed szkołą. Uczniowie wszystko nagrali, kibicując napastniczce
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 29.09.2019 18:54

Dziewczyna została skatowana przed szkołą. Uczniowie wszystko nagrali, kibicując napastniczce

nauczyciele
fot. Feliphe Schiarolli, unsplash

Dziewczyna została drastycznie pobita przed szkołą, do której na co dzień uczęszczała. Uczniowie kibicujący jej napastniczce całe zdarzenie udokumentowali na filmiku. Gdy nagranie to trafiło do sieci wywołało prawdziwą burzę. A to dopiero początek problemów 15-letnich wojowniczek.

Wstrząsająca scena miała miejsce tuż obok Zespołu Szkół numer 1 w Lubinie. Na filmiku zobaczyć możemy dwie dziewczyny, miedzy którymi dochodzi do poważnych rękoczynów. Oprócz szarpania i bicia padają też przeraźliwe słowa i groźby. Pomimo tego, że dookoła znajduje się tłum gapiów, na próżno jest szukać pomocy i ratunku.

Dziewczyna drastycznie skatowana przed szkołą

Na nagraniu, które od jakiegoś czasu krąży w sieci zobaczyć możemy dwie 15-letnie dziewczyny, które biją się i szarpią za włosy. Jedna z nich jest zdecydowanie silniejsza, a podcięcie nóg swojej słabszej przeciwniczce sprawia, że ta ląduje na ziemi.

Dziewczyna

Dziewczyna została skatowana w szkole. Napastniczką była szkolna znajoma.

Pomimo tego w dalszym ciągu próbuje się bronić, niestety bezskutecznie. Niespodziewanie jej napastniczka zaczyna okładać ją też pięściami po głowie oraz okolicach skroni. To właśnie wtedy do dziewczyn podbiega nieznajomy mężczyzna i odciąga je od siebie. Spekuluje się, ze wybawcą był nauczyciel, wykładający w szkole, do której uczęszczały nastolatki.

Pomimo tłumów na próżno było szukać pomocy

Zamiast tego na nagraniu nieustannie słyszymy krzyki i kibicowanie zgromadzonych gapiów. Dawaj Kamila! Ale zawody!, to tylko niektóre z nich.

Dodajmy jeszcze, że skatowana dziewczyna niezwłocznie przewieziona została do szpitala. Na razie nie wiadomo jednak w jakim jest stanie. Co więcej, portal miedziowe.pl dodaje, że to nie pierwsze takie zdarzenie, które miało miejsce w tej szkole.

ZOBACZ FILMIK:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyślą na wakacje do Grecji i jeszcze zapłacą. Biuro podróży oferuje pracę marzeń
  2. Katarzyna Skrzynecka nie chce brać ślubu kościelnego? Aktorka w mocnych słowach o Kościele
  3. Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna nie spodziewał się takich słów
  4. Iwona Pavlović ma powody do radości. Gratulacje spływają z całej Polski
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania