Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zapytała chłopaka, czy jest ładna. Kiedy usłyszała odpowiedź, polały się łzy
Karina Sulich
Karina Sulich 06.03.2020 16:14

Zapytała chłopaka, czy jest ładna. Kiedy usłyszała odpowiedź, polały się łzy

mąż
Fot. Kat Jayne, Pexels
Dziewczyna zapytała swojego chłopaka, czy jest ładna. Kiedy mężczyzna zdobył się na odpowiedź, nie była w stanie pohamować łez, które same popłynęły po jej policzkach. Jego słowa zmieniły wszystko.
Czasem, choć jesteśmy w długoletnim związku, wciąż potrzebujemy dowodów miłości. Kochasz mnie? Kim dla ciebie jestem? Wciąż ci się podobam? Te pytania pojawiają się dość często. Problem zaczyna się wtedy, kiedy odpowiedź nie brzmi tak, jak się tego spodziewałyśmy. Po słowach swojego chłopaka dziewczyna zalała się łzami.

Czy jestem ładna?

Czy jestem ładna? Nie ukrywajmy, to pytanie zadaje sobie każda z nas. Choć jako kobiety chcemy się podobać szczególnie samym sobie, będąc w związku, nie raz spędzamy długie godziny przed lustrem, szykując się na wyjątkowe spotkanie z naszą drugą połówką. Dziewczyna, która chciała się upewnić, jak wygląda w oczach swojego chłopaka, nie spodziewała się takiej odpowiedzi. Każde pytanie, zaczęło rodzić kolejne.

Z jej oczu polał się strumień łez kiedy na każde zadane przez siebie pytanie, w odpowiedzi wciąż słyszała nie. Jestem ładna? Kochasz mnie? Chcesz być ze mną? Zapłaczesz, kiedy mnie zabraknie? Kiedy mężczyzna jej życia wciąż odpowiadał przecząco, straciła wiarę w ich związek. Jak to możliwe, że chłopak, z którym wiązała swoją przyszłość, nagle zmienił zdanie?

  1. Rafał Maserak pokazał pierwsze zdjęcie syna. Gratulują mu największe gwiazdy
  2. Napis na nagrobku, który zbulwersował wielu. Rodzina umieściła niecenzuralne zdanie

Zakochana dziewczyna

Zakochana dziewczyna poczuła, jak grunt zapada się pod jej nogami. Pożałowała swoich pytań, co więcej, uznała, że wolałaby żyć w niewiedzy. Zalewając się łzami, patrzyła z niedowierzaniem w oczy swojego chłopaka, które zawsze były tak pełne miłości. Kiedy zdecydował w końcu wyznać jej prawdę, nie mogła uwierzyć w to, co właśnie się stało.

– Ładna? Jesteś piękna. Pytasz, czy cię kocham? Ja cię uwielbiam. Nie chcę z tobą być, ja tego potrzebuję, dlatego nie będę płakać kiedy odejdziesz, bo zwyczajnie umrę z tęsknoty – usłyszała.

Prawdziwa miłość nie kieruje się żadnymi zasadami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczyna
Fot. Kat J, Unsplash

Kiedy dziewczyna usłyszała, że jej chłopak jej nie kocha, zalała się łzami.

dziewczyna
Fot. Min An, Pexels

Sądziła, że to koniec ich związku.

dziewczyna
Fot. Allef Vinicius, Unsplash

Wtedy mężczyzna postanowił wyznać jej prawdę. Okazało się, że darzy ją wyjątkowym uczuciem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Świetny patent na naleśniki. Jeden trik ułatwi ci życie, już nigdy nie zrobisz ich inaczej
  2. Nie żyje wokalistka legendarnego zespołu. Smutne wieści przekazała przyjaciółka
  3. Agnieszka Woźniak-Starak we wstrząsającym wyznaniu: „Miałam stalkera przez 3 lata”
źródło: topniusy.eu