Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najmądrzejsze dziecko na świecie. Ma 9 lat i zaraz skończy uniwersytet
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 18.11.2019 12:10

Najmądrzejsze dziecko na świecie. Ma 9 lat i zaraz skończy uniwersytet

mama
fot. youtube.com/Caters Video

Dziecko określane jest zaszczytnym mianem małego Einsteina. Pomimo tego, że ma zaledwie 9 lat wkrótce skończy studia na uznawanym na całym świecie uniwersytecie. Najwyższa pora na rozpoczęcie doktoratu, prawda? Program dla wybitnych studentów jest dostosowany do ich potrzeb, powiedział przedstawiciel uczelni. To niezwykła historia.

Dzieciństwo rządzi się swoimi prawami. Ciągłe marzenia i snucie wizji przyszłości jest więc czymś zupełnie normalnym. Chłopiec ten pragnął, aby w przyszłości zostać kardiochirurgiem, ponieważ jego dziadkowie mają problemy z sercem. Wszystko wskazuje na to, że realizacja marzeń jest tuż o krok. O małym geniuszu i jego nadzwyczajnej inteligencji w mediach głośno było już w ubiegłym woku. To właśnie wtedy 8-letni chłopiec ukończył z wyróżnieniem… szkołę średnią.

Dziecko jest prawdziwym geniuszem

Chłopiec nazywa się Laurent Simons i urodził się w Ostendzie w Belgii. Jego rodzice Lydia i Alexander Simons niejednokrotnie podkreślali, że iloraz inteligencji 9-lataka wynosi 145. Jego geniusz po raz pierwszy odkryli dziadkowie.

-Początkowo nie braliśmy słów dziadków zbyt poważnie. Myśleliśmy, że są po prostu dumni z wnuka- mówi w rozmowie z CNN ojciec chłopca.

Chłopiec

Dziecko posiada nadzwyczajną inteligencję.

To zupełnie zrozumiałe, że podstawówkę rozpoczął, mając zaledwie cztery lata, a liceum…8. W ubiegłym roku młodziutki Einstein zapisał się na Uniwersytet, aby studiować elektrotechnikę. Zaraz go skończy, stając się tym samym najmłodszym absolwentem na świecie.

Wkrótce rozpocznie doktorat

Wybór padł na tematykę przedłużania życia. W jego głowie narodził się już kolejny plan. Chłopiec dodatkowo planuje rozpocząć studia medyczne. Nic dziwnego, że zabiegają o niego najbardziej renomowane i uznawane uczelnie na całym świecie. Anglia, Niemcy Francja a może Holandia?

Najlepszą opcją dla Laurenta byłby Oxford lub Cambridge– mówi ojciec chłopca w rozmowie z The Telegraph.

Laurent ma pełną świadomość, że jest cudownym i wyjątkowym dzieckiem. Jednak jego zainteresowania i pasje nie odbiegają szczególnie od tych, które możemy dostrzec u innych 9-latków, jak chociażby kino czy seriale. Rodzice dbają o to, by dziecko za szybko nie stało się poważne.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziecko

Ma pełną świadomość, że jest wyjątkowy.

Dziecko

Chłopiec planuje rozpocząć doktorat i studia medyczne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polka będzie doradczynią Donalda Trumpa. Biały Dom ogłosił już to oficjalnie
  2. Agata Duda w młodości. Córka Kinga jest identyczna, jak mama w latach młodości
  3. Radosław Majdan zdradził, czy jego żona jest Perfekcyjną Panią Domu. Przy okazji wyjawił jej sekret
  4. Domowe sposoby na zdrowe i lśniące włosy
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił