Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziecko zostało oddane do adopcji wbrew woli matki. Po 33 latach stało się niemożliwe
Karina Sulich
Karina Sulich 12.03.2020 18:09

Dziecko zostało oddane do adopcji wbrew woli matki. Po 33 latach stało się niemożliwe

niemowlę
unsplash.com Jenna Norman

Dziecko, które 33 lata temu zostało oddane do adopcji wbrew woli swojej biologicznej matki, nie sądziło, że tak potoczy się jego życie. Minęło wiele czasu, zanim stało się to, co wszystkim wydawało się niemożliwe.
Prawda skrywana latami i bliscy, którzy odnajdują się po zbyt długim czasie. Historie niektórych rodzin, potrafią być prawdziwym wyciskaczem łez, niestety nie każda z nich ma szczęśliwe zakończenie. Co jeżeli dziecko zostaje oddane do adopcji wbrew woli matki? Czy miłość wystarczy, by niemożliwe stało się możliwe?

Dziecko oddane do adopcji

Dziecko oddane do adopcji wbrew woli matki, to ból, który potrafi złamać serce. Choć latami można żywić nadzieję, że nasza pociecha odnalazła prawdziwy, kochający dom, czy istnieje coś, co wynagrodzi nam stracony czas? Kiedy 33 lata temu kobiecie została odebrana jej ukochana córeczka, ta postanowiła, że nadzieja umrze ostatnia.

Problemy małżeńskie, które zaczęły się w rodzinie z Korei Południowej, doprowadziły do prawdziwej tragedii. Właśnie 33 lata temu, mężczyzna postanowił wyrzucić z domu swoją żonę, a w przypływie gniewu oddać ich miesięczną córeczkę do adopcji. Zrozpaczona matka, która nie umiała przetrwać rozłąki z dzieckiem i chciała ratować swoje małżeństwo, po czasie postanowiła wrócić do męża. Wtedy dowiedziała się najgorszego.

Chciała odzyskać dziecko, lecz niezbędne były do tego finansowe środki. Po trzech miesiącach osiągnęła swój cel, lecz ich wspólna podróż nie trwała długo. Ojciec ponownie wyrzucił matkę z domu, a swoją kilkumiesięczną córkę zaniósł do agencji adopcyjnej. Niestety, tym razem było już za późno. Dziewczynka została adoptowana przez amerykańską rodzinę, a serce kobiety rozpadło się na miliony kawałków.

Jak odzyskać adoptowane dziecko?

Odzyskanie adoptowanego dziecka nie jest łatwą sprawą, lecz ta matka nigdy nie straciła nadziei. Choć w życiu kobiety pojawiła się druga córka, nie zapomniała o okropnej stracie. Siedem lat temu postanowiła odejść od mężczyzny, który znęcał się nad rodziną zarówno fizycznie jak i psychicznie, nie spodziewała się jednak, że w końcu ujrzy swoje zaginione dziecko.

Młodsza o trzy lata biologiczna siostra adoptowanej dziewczynki, skontaktowała się z agencją adopcyjną. Pracownicy placówki pomogli rodzinie odzyskać stracony czas, i odnaleźli Shelee na Facebooku. Matka i jej młodsza córka nie czekały ani chwili i przyleciały odwiedzić utracone dziecko i siostrę. 33-letnia kobieta podzieliła się relacją ze wzruszającego spotkania na swoim Tik-Toku. Rodzina znów mogła być razem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mama chciała zmienić fryzurę córki. Skorzystała z metody „na skarpetkę”. Efekt jest genialny
  2. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
  3. Syn Pawła Małaszyńskiego na okładce magazynu. Nastolatek robi piorunujące wrażenie, ciężko oderwać wzrok

źródło: edziecko.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania