Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Drastyczne zdjęcie z Katarzyną Grocholą trafiło do sieci. Wszędzie pełno krwi, co się stało?
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 30.06.2021 21:34

Drastyczne zdjęcie z Katarzyną Grocholą trafiło do sieci. Wszędzie pełno krwi, co się stało?

Katarzyna Grochola
fot. Autorstwa Krzysztof Jarczewski – Foto Raja (information: Chepry), CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=837518, instagram.com/katarzynagrochola_official/

Na profilu Katarzyny Grocholi pojawiło się porażające zdjęcie. Pisarka wyraźnie wycieńczona leży okryta kocem, a dookoła są ślady krwi. –Myślałam, że nigdy tego zdjęcia nie pokażę nikomu – czytamy na profilu gwiazdy.

Katarzyna Grochola opublikowała poruszający wpis, który opatrzyła dość drastycznym zdjęciem. Z informacji przekazywanych przez pisarkę wynika, że rok temu walczyła o życie.

Katarzyna Grochola walczyła o życie

Na profilu Katarzyny Grocholi pojawiło się drastyczne zdjęcie przedstawiające pisarkę nieopodal kałuży krwi. Naprzeciwko Grocholi stoi ratownik medyczny w maseczce.

Katarzyna Grochola do opublikowanego zdjęcia dołączyła opis, który nie do końca wyjaśnia, co się tak naprawdę stało:

– Myślałam, że nigdy tego zdjęcia nie pokażę nikomu. Ale stoję murem za Ratownikami, którzy uratowali mi życie, rok temu w czasie lockdownu. Ta sama ekipa była u mnie w południe i o 1 w nocy. Wozili mnie od szpitala do szpitala, o 3.30 zostałam przyjęta w czwartym – czytamy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pisarka zdecydowała się na ukazanie zdjęcia zrobionego rok temu w związku z protestem ratowników, który zaczął się właśnie dziś, 30 czerwca.

Oni stanęli przy mnie i ja stoję przy nich, są wspaniałymi ludźmi, od których naprawdę zależy nasze życie! Na tym polega prawdziwa SOLIDARNOŚĆ – nie jestem ratownikiem, ale obchodzi mnie los innych! Bardzo pozdrawiam cały zespół ratowniczy z Milanówka i całą ratowniczą Polskę! – napisała Katarzyna Grochola.

Pod koniec wpisu pisarka podziękowała służbom za ich pomoc i nieocenioną pracę. To piękny gest, który docenili także jej obserwatorzy. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów:

Jako żona ratownika bardzo dziękuję za wsparcie i życzę zdrowia -napisała jedna z internautek.

Kilka osób pytało także, co się dokładnie stało rok temu. Gwiazda jednak nie zdecydowała się na wyjaśnienia.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram