Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramatyczne odkrycie w polskim sklepie. Właścicielka zamarła, natychmiast wezwała policję
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.01.2023 20:08

Dramatyczne odkrycie w polskim sklepie. Właścicielka zamarła, natychmiast wezwała policję

policja
Zdjęcie ilustracyjne, fot. Kenny Eliason, Unsplash; @luckyraccoon, canva.com

W jednym ze sklepów w gminie Łabunie doszło do niecodziennego, przerażającego odkrycia. Właścicielka sklepu oniemiała, kiedy zobaczyła, co znajduje się w paczce. Na miejsce niezwłocznie przyjechała policja, która zabezpieczyła znalezisko.

W sklepie z odzieżą używaną rozpakowywano nowy towar, który przyszedł w paczkach. W jednej z nich, poza pościelą, znajdował się jednak prawdziwy pistolet, na dodatek wraz z amunicją.

Zamojska policja przyjechała do lumpeksu

Broń, którą odkryła wystraszona właścicielka sklepu, to pistolet Walther PPK. Funkcjonariusze ustalili już, z jakiego kraju przybyły „uzbrojone” paczki.

45-letnia pracownica lumpeksu i jej siostra przygotowywały towar do sprzedaży, kiedy natrafiły na broń palną. Od razu zadzwoniły na posterunek.

Na miejscu funkcjonariusze wykonali niezbędne czynności i zabezpieczyli odnalezioną broń. Był to Walther PPK, kaliber 8 mm wraz z 6 sztukami amunicji. Wkrótce trafi on do szczegółowej ekspertyzy – czytamy na portalu policyjnym.

Przerażające odkrycie w sklepie z używaną odzieżą

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że przesyłka, w której znajdowała się broń, trafiła do sortowni na terenie naszego kraju z Niemiec. Później jako jedna z wielu została zakupiona przez właścicielkę sklepu z używaną odzieżą z terenu gminy Łabunie – przekazali policjanci.

Na portalu policyjnym starsza aspirantka Katarzyna Szewczuk apeluje do obywateli i przypomina, że jeśli nie jesteśmy uprawnieni do posiadania broni i nie mamy odpowiednich zezwoleń, nie wolno nam trzymać takowej bez względu na okoliczności.

Przepisy w tym zakresie są jednoznaczne. Posiadanie chociażby jednego naboju może przysporzyć wielu kłopotów. W przypadku odnalezienia tego typu przedmiotów zawsze należy poinformować policję – przestrzega funkcjonariuszka.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Tagi: policja sklep
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji