Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramat Ewy Krawczyk nie ustaje. „Nie dali mi, godnie przeżyć żałoby”. Wdowa przekazała, co ją spotyka
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.10.2022 03:00

Dramat Ewy Krawczyk nie ustaje. „Nie dali mi, godnie przeżyć żałoby”. Wdowa przekazała, co ją spotyka

Screen z fakt.pl, „Nowy pomnik na grobie Krzysztofa Krawczyka…” wp.pl, youtube @ wptvwppl, Screen z programu „Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: nie radzę sobie”

Ewa Krawczyk wciąż nie jest w stanie poradzić sobie ze śmiercią ukochanego męża. Wdowa wyznała, że cały czas zdarza jej się płakać po stracie mężczyzny swojego życia.

Kobieta nie ukrywa, że odejście Krzysztofa Krawczyka było dla niej ogromnym ciosem, po którym do tej pory nie może się pozbierać. Co więcej, ukochana muzyka wciąż musi zmagać się ze złodziejami, którzy regularnie okradają grób jej męża.

Ewa Krawczyk codziennie płacze po śmierci męża

Kobieta nie ukrywa, że w dalszym ciągu nie pogodziła się z odejściem swojego ukochanego męża. Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku, ale rana po śmierci muzyka wciąż pozostaje żywa. Ewa Krawczyk wyznała jakiś czas temu, że pomimo upływu czasu cały czas zdarza jej się opłakiwać stratę mężczyzny swojego życia.

– Nie ma dnia, żebym ja nie płakała. To, że ja płaczę, to jest normalne. Jestem tylko kobietą i tylko człowiekiem. Nie dali mi, godnie przeżyć żałoby. Jeszcze teraz mi dokuczają – wyznała niedawno Ewa Krawczyk w rozmowie z tabloidem „Fakt”.

Ewa Krawczyk o złodziejach okradających grób muzyka

Co więcej, wdowa po utalentowanym piosenkarzu wyznała, że od pewnego czasu jest ofiarą regularnych ataków złodziei. Nieznajomi jej ludzie co jakiś czas zakradają się na grób Krzysztofa Krawczyka i kradną znajdujące się tam pamiątki i kwiaty pozostawione dla uwielbianego muzyka.

Ewa Krawczyk zdradziła, że szczególnie zabolała ją kradzież personalizowanej marmurowej tablicy, którą dla jej męża przygotowała fanka z Francji.

-To nie są zwykli cmentarni złodzieje, którzy kradną kwiaty czy znicze. Po co komuś dedykowane Krzysztofowi rzeczy? — mówiła Faktowi zapłakana Ewa Krawczyk. — Kradną, co tylko się da. To się zdarza systematycznie, co dwa, trzy miesiące. To bardzo przykre. Wczoraj się popłakałam, gdy zobaczyłam, że zniknęła pamiątkowa tablica marmurowa po francusku zrobiona przez fankę Krzysztofa z Francji. To było przepiękne, stało dość długo, bo było ciężkie, ale ktoś to zabrał – opowiedziała w tym samym wywiadzie Ewa Krawczyk.

Kobieta zaznaczyła, że postara się zrobić porządek z tajemniczymi atakami. W tym celu skontaktowała się nawet z księdzem, który ma pomóc jej uratować grób męża.

-Będziemy z księdzem proboszczem rozmawiać na ten temat. A jeśli nie, to każę zainstalować sama nad Krzysia grobem monitoring! Zrobię z tym porządek, ale jak dokładnie, tego nie zdradzę, żeby nie informować złodziei – wyznała Ewa Krawczyk.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Dominika Gwit opublikowała komunikat ws. dziecka. Fani nigdy nie zobaczą jego twarzy i nie poznają imienia

Tagi: ewa krawczyk