Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Wellman zniknęła z DDTVN. Właśnie ogłoszono oficjalny komunikat w jej sprawie
Michał Fitz
Michał Fitz 24.10.2022 23:14

Dorota Wellman zniknęła z DDTVN. Właśnie ogłoszono oficjalny komunikat w jej sprawie

Dorota Wellman
TRICOLORS/East News

Dorota Wellman od lat tworzy wraz z Marcinem Prokopem najbardziej lubianą przez widzów parę prowadzących „Dzień Dobry TVN”. Jakiś czas temu jednak przestała pojawiać się na antenie. Teraz stacja wydała komunikat w tej sprawie.

Sądząc po komentarzach zamieszczonych pod oświadczeniem stacji, telewidzowie wprost nie mogą doczekać się kolejnego odcinka z udziałem sympatycznej prezenterki. Czy można na niego liczyć?

Czy Dorota Wellman wróci na antenę?

O nieobecności Doroty Wellman nie było wiadomo zbyt wiele. Poinformowano jedynie, że ma przerwę ze względu na chorobę, ale nie zdradzano szczegółów. Dociekliwych fanów dziś zaspokojono jednak bardzo dobrą dla nich wiadomością. Prezenterka wraca na antenę!

– Dorotki chwilkę z nami nie było, ale wraca do nas po przerwie — czytamy w wiadomości.

Jak poinformowano, Dorota Wellman i Marcin Prokop wrócą do „Dzień Dobry TVN” już jutro. W sekcji komentarzy nie brakuje zachwytów w związku z tym, że to właśnie oni poprowadzą wtorkowe wydanie.

– Naprawdę bardzo miło się ogląda ich. Czekamy na nich — pisze jedna z fanek.

– Najlepsza para, aż chce się oglądać — dodaje kolejna internautka.

Dorota Wellman – krytyka

Choć nieobecność Wellman tłumaczono chorobą, spekulowano, że prawdziwy powód może być inny. Prezenterka zniknęła z anteny niedługo po tym, jak spadła na nią fala krytyki za rozmowę, którą przeprowadzała z Piotrem Kraśką.

Dziennikarz przyszedł do „Dzień Dobry TVN”, by niejako wyspowiadać się ze swoich ostatnich występków. Choć wyraźnie chciał się pokajać, Dorota Wellman nie zachowywała się tak, jakby chciała wybielać kolegę z pracy. Wręcz przeciwnie, była względem niego bardzo surowa, a rozmowę prowadziła z wyższością, traktując momentami Kraśkę niczym krnąbrnego, małego chłopca.

Takie zachowanie prowadzącej nie przypadło do gustu widzom. Nawet jej fani krytykowali ją w mediach społecznościowych za taką postawę. Niewykluczone, że niedługo sama Dorota Wellman wyjaśni, jak to na nią wpłynęło.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Wiśniewski ostro skomentował występ uczestniczki w TTBZ. Jurorzy nie wierzyli w to, co mówi. „Wiem, że to przykre”
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem