Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Wellman omal nie straciła zębów. Marcin Prokop wpadł na szalony pomysł. „On jest nieobliczalny”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.05.2022 20:25

Dorota Wellman omal nie straciła zębów. Marcin Prokop wpadł na szalony pomysł. „On jest nieobliczalny”

Dorota Wellman pochodzenie
Fot. Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman wyznała prawdę na temat swojego programowego partnera. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” zdradziła, jakim typem człowieka jest Marcin Prokop.

Dziennikarka wyjawiła, jak wygląda współpraca z Marcinem Prokopem. Według gwiazdy to właśnie prezenter wnosi ten element szaleństwa, którego oczekują widzowie.

Dorota Wellman wyznała jakim człowiekiem jest Marcin Prokop

Prowadząca program „Dzień Dobry TVN” zdradziła podczas jednego z wywiadów, jak wygląda jej współpraca z kolegą z planu. Dziennikarka wyznała, że razem z Marcinem Prokopem tworzą niezwykle szalony duet, który idealnie się dopełnia. Według prezenterki to właśnie ona jest tą osobą, która musi „zabezpieczać teren” przy energii swojego programowego partnera.

-Jak to powiedział kiedyś nasz szef, to ja jestem od tego, żeby zabezpieczać teren, czyli jestem tą osobą, która musi to wszystko rozładować i wszystkie zadziwiające pomysły przekształcić na naszą korzyść. Nie powiem, że żyję w pełnej gotowości, ale wiem, że po nim można się spodziewać wszystkiego — wyznała Dorota Wellman.

Prowadząca show „Dzień Dobry TVN” przyznała też, że pomimo tego, że to Marcin Prokop jest tym, który cechuje się większą chęcią do zabaw i wygłupów, ona również ma w sobie tę iskrę szaleństwa. Jak przyznała Dorota Wellman, to właśnie dzięki temu połączeniu ludzie tak chętnie oglądają ich duet razem na ekranie.

-My obydwoje nie należymy do normalnych, a ja muszę to czasami tonować. To jak z niegrzecznym dzieckiem, czasami trzeba przytrzymać za rączkę. Ale kocham to Marcina szaleństwo, dzięki temu ten program żyje — zdradziła w wywiadzie Dorota Wellman.

By udowodnić swoje, wyżej przytoczone słowa, dziennikarka opowiedziała także pewną prywatną przygodę, którą przeżyła z Prokopem. Jak wyjawiła, pewnego razu jechali samochodem terenowym i gdy Marcin dostrzegł hałdy piachu, zdecydował się urządzić po nich ekstremalną przejażdżkę. Dorota Wellman wyjawiła, że omal nie straciła przez to zębów, bo wewnątrz auta tak nią rzucało. Niemniej, nie miała tego swojemu koledze za złe.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub