Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Wellman w samym kapeluszu. Odważne zdjęcia znalazły się w sieci
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 22.08.2020 11:33

Dorota Wellman w samym kapeluszu. Odważne zdjęcia znalazły się w sieci

dorota wellman
fot. Piotr Molecki/East News

Dorota Wellman znowu na tapecie. Niedawno postanowiła pozować w bardzo śmiałej stylizacji, a teraz przyszedł czas na sesję w adamowym stroju. Widać kobieta nie zatrzymuje się ani na chwilę, ciągle jej mało.

Dorota Wellman znowu wywołała burzę. Do sieci trafiły zdjęcia dziennikarki w samym kapeluszu, kobieta nic innego na sobie nie ma, jest całkiem naga. Bardzo śmiałe fotografie już obiegły Internet, a ich widok wprost oszałamia. Dlaczego popularna prezenterka się na to zdecydowała?

Dorota Wellman pozuje tylko z kapeluszem

Dziennikarka ani na chwilę nie spuszcza z tonu i niedawno na Instagramie jej przyjaciółki Marty Klepki opublikowano ich odważne zdjęcia. Ciała kobiet są całkowicie nagie, zasłonięte tylko przez ogromne kapelusze. Taki widok wywołuje piorunujące wrażenie.

Fotografie są rodzajem promocji nowej akcji zatytułowanej #BYCKOBIETA ON TOUR, która jest kontynuacją, swoistą drugą odsłoną konferencji #byckobieta. Ich założycielką i pomysłodawczynią jest wspomniana wyżej Marta Klepka, na co dzień Dyrektorka Hotelu Blow Up Hall.

  1. Wstrząsający wypadek. Nic nie dało się zrobić, śmierć nadeszła niespodziewanie
  2. Usuwa toksyny, normalizuje pracę żołądka oraz poziom cukru we krwi. Napar z liści laurowych niesamowicie wpływa na organizm

Zdjęcia promują kobiecą akcję

Akcja pozwala różnym kobietom na wymianę doświadczeń życiowych, zwykłą rozmowę czy otrzymaniu wsparcia od innych. Promuje żeńską społeczność jako niezwykle przyjazną i ciepłą.

— Jestem szczęśliwa i uśmiechnięta od ucha do ucha, że o naszym projekcie #byckobietaontour możecie przeczytać w najnowszym magazynie Viva! Marzenie spełnione. Niech jak najwięcej kobiet dowie się o naszej kobiecej, życzliwej i przyjaznej społeczności — napisała na Instagramie Marta Klepka w opisie do zdjęć.

— Zależało nam, żeby to zdjęcie, które znalazło się w Vivie!, było bardzo kobiece, żeby pokazać, że kobiety mają niesamowitą moc działania — powiedziała Dorota Wellman w wywiadzie dla magazynu.

Podobają wam się?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marta Klepka (@martaklepka)

Kobiety promują nową akcję.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polsat przekazał porażające informacje. Nie żyją już 223 osoby, koszmar w Polsce
  2. Obiad w 15 minut? Przedstawiamy ekspresowe przepisy na przepyszne dania, które wykona każdy
  3. Koniec, już wszystko potwierdzone. Znikają największe gwiazdy z programu „Królowe życia”
  4. Pożar hotelu w hiszpańskim kurorcie, ewakuowano cały budynek. Ludzie uciekali po elewacji
  5. Martyniuk trafił na żyłę złota, dorabia na polskich weselach. Cena za występ zwala z nóg
  6. Zobaczyła, jakie rzeczy jest w stanie zrobić 1 saszetka herbaty i oniemiała. Od razu wyrzuciła wszystkie chemiczne środki

Źródła: viva.pl, instagram.com, pomponik.pl, byckobietaontour.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!