Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Doroty Szelągowskiej nie będzie zadowolona. Pomimo jej próśb gwiazda opublikowała kontrowersyjne zdjęcie
Karina Sulich
Karina Sulich 05.01.2020 17:58

Mama Doroty Szelągowskiej nie będzie zadowolona. Pomimo jej próśb gwiazda opublikowała kontrowersyjne zdjęcie

dorota szelągowska
fot. kadr z programu TVN „Kuba Wojewódzki”

Dorota Szelągowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które nie przypadło do gustu jej fanom. Z opisu wynika, że mama prezenterki telewizyjnej również nie skacze z radości. Chodzi o jeden szczegół, który wywołał szeroką dyskusję.

Na jednym ze swoich profili społecznościowych, prowadząca program Dorota was urządzi emitowanego na TVN Style, opublikowała kontrowersyjne zdjęcie. Fani nie kryli oburzenia, a pod postem wylała się fala negatywnych komentarzy. Co zrobiła Dorota Szelągowska i czy spodziewała się takiej reakcji? Czy zmusi to gwiazdę do przemyśleń i wprowadzenia zmian w swoje życie?

Dorota Szelągowska wstawiła zdjęcie wbrew mamie

Z podpisu wynika, że prezenterka telewizyjna wstawiła post wbrew swojej rodzicielce. Kim jest jej mama? Jak większości wiadomo, Dorota Szelągowska jest córką słynnej polskiej pisarki i dziennikarki – Katarzyny Grocholi, której ekranizacje powieści podbiły serca kinomanów.

O co dokładniej chodzi? Z samego podpisu pod zdjęciem, można wywnioskować, że mistrzyni pióra nie pochwala zachowania córki, choć całość była napisana w dość humorystycznym stylu.

Dorota Szelągowska ma wstydliwy nałóg

Wyszło na jaw, że gospodyni programów telewizyjnych ma okropny nałóg. Dorota Szelągowska pali papierosy! Internauci zauważyli, że nie pasuje to do jej telewizyjnego wizerunku. Katarzyna Grochola ma podobne zdanie.

-Tylko nie wrzucaj tego zdjęcia z papierosem! Ładniejsze ci zrobiłam – pod fotografią prezenterka cytowała mamę.

Gwiazda nie posłuchała, a zdjęcie wzbudziło wiele kontrowersji. Nałogiem gwiazdy nie byli zachwyceni również jej obserwatorzy. Pod postem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy. Fani byli szczerze zdziwieni oraz zniesmaczeni zachowaniem pani Doroty. Czy pod ich wpływem rzuci szkodliwy nawyk?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota szelągowska

Dorota Szelągowska wrzuciła na swój Instagram zdjęcie z papierosem. Fani gwiazdy są zdziwieni. Na pytanie, czy pali, prezenterka odpowiada – nieustająco.

Dorota Szelągowska

Mama gwiazdy prosiła, by córka nie pokazywała kontrowersyjnego zdjęcia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Edward Dymek był jedną z największych dziecięcych gwiazd PRL. Niestety w dorosłym życiu zmagał się z silnym uzależnieniem
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Kim jest były mąż Iwony Pavlović? Gwiazda opublikowała ich wspólne zdjęcie sprzed lat
  4. ”Teściowa nałożyła suknię ślubną na nasz ślub. Nie sądziłam, że muszę pytać, co zamierza włożyć”
  5. Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Nie był przygotowany na jej słowa
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia