Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest syn Dominiki Ostałowskiej? Ma dopiero 19 lat i spore doświadczenie
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 19.02.2021 18:59

Kim jest syn Dominiki Ostałowskiej? Ma dopiero 19 lat i spore doświadczenie

Dominika Ostałowska
TRICOLORS/East News

Dominika Ostałowska dała się poznać jako sprawna aktorka. Z jej związku z aktorem, Hubertem Zduniakiem, urodził się syn, również Hubert. Choć chłopak ma dopiero 19 lat, już poczynił kroki nie tylko w karierze aktorskiej, ale również muzycznej. Czym teraz się zajmuje?

Już od najmłodszych lat myślał o tym, by zostać aktorem, a teraz zaczął rozwijać również zainteresowania muzyczne. Nagrał też pierwszą płytę.

Dominika Ostałowska może być dumna. Jej syn odkrywa kolejne talenty

Dominika Ostałowska z pewnością może być dumna. Je syn co rusz odkrywa kolejne talenty.

Jeszcze niedawno skupiał się głównie na grze aktorskiej. Nie ma w tym nic dziwnego – chciał pójść w ślady sławnych rodziców. Pojawił się m.in. w „Na Wspólnej” i „Pierwszej Miłości”.

Ważny szlif dała mu też rola w „M jak miłość”, gdzie zagrał Piotrka Bielaka, nieślubne dziecko Andrzeja Budzyńskiego, odgrywanego przez Krystiana Wieczorka. Pojawił się więc w wątku, w którym występowała też jego mama.

Poza aktorstwem Hubert Zduniak Junior postanowił wykorzystać również swoje inne talenty.

Muzyczne ścieżki Huberta Zduniaka

Syn aktorskiej pary skorzystał również z okazji i rozpoczął karierę muzyczną.

Próbuję w tę stronę iść. Mam za sobą pierwsze kroki. Są to czasami bardzo ambitne plany, ale mam nadzieję, że totalnie do spełnienia – mówił w wywiadzie dla portalu Newseria.

Niedawno na Spotify znalazł się najpierw jego singiel zatytułowany „Bad Day”, a potem także cały album, „Mindz”.

Nie oznacza to jednak, że Dominika Ostałowska straciła nadzieję na aktorską karierę syna. Ten wciąż gra – w „Na Wspólnej” otrzymał nową rolę. Tym razem wcieli się ojca Klary.

Wiadomo również, że Zduniak ma już znajomości w show-biznesowym świecie. Kolegował się z Adamem Zdrójkowskim, o czym świadczą stare zdjęcia słynnego młodego aktora i prezentera.

Zobacz zdjęcie:

Dominika Ostałowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: [plotek.pl]