Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Gwit zaszczepiła syna i przeżyła chwile grozy. Natychmiast zwróciła się do innych mam
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 14.03.2023 10:15

Dominika Gwit zaszczepiła syna i przeżyła chwile grozy. Natychmiast zwróciła się do innych mam

Dominika Gwit
fot. KAPiF

Dominika Gwit po szczepieniu synka bardzo się zaniepokoiła, jej pociecha nie czuła się najlepiej. Aktorka postanowiła zwrócić się do internautek. 

Aktorka została mamą 18 stycznia, do dziś nie ujawniła imienia swojego synka. W mediach społecznościowych chętnie porusza tematy związane z rodzicielstwem, postanowiła zwrócić się do innych mam. 

Dominika Gwit chętnie porusza tematy rodzicielskie na swoim Instagramie

Dominika Gwit na swoim Instagramie chętnie chwali się nową życiową rolą. Jej profil obserwuje prawie 200 tysięcy osób, z którymi dzieli się relacjami z planu zdjęciowego, wolnych chwil oraz momentami z ukochanym synkiem.

Ostatnio aktorka bardzo się zaniepokoiła, ponieważ jej syn miał gorączkę spowodowaną ostatnim szczepieniem. Postanowiła zwrócić się w tej sprawie do internautek.

Artur odszedł z ekipy Katarzyny Dowbor. Miał smutny powód, wiemy co dziś robi

Dominika Gwit o szczepieniu syna: "Troszkę gorączkował"

W styczniu została po raz pierwszy mamą i od tego czasu chętnie porusza tematy związane z rodzicielstwem w mediach społecznościowych. Tym razem jednak najadła się dużego strachu, zapytała internautki o ich doświadczenie odnośnie do szczepienia niemowląt.

– Wczoraj mieliśmy szczepienie. Troszkę gorączkował nam wczoraj czarodziej, a dziś dużo spał. U was też były przeboje po szczepieniach niemowlaczków? – dopytała aktorka na swoim Instagramie.

Dominika Gwit nie chę ujawnić imienia synka

Aktorka nie zdecydowała się ujawnić imienia synka, który przyszedł na świat 18 stycznia 2023 roku. 34-latka na Instagramie opisuje go jako "Czarodzieja", a imię do dziś pozostaje tajemnicą. 

Internauci jednak nieraz dopytywali o jego imię, zastanawiając się, czy kiedykolwiek zechcę je ujawnić. Gwit jednak pozostaje konsekwentna w swoim postanowieniu.

Dominika Gwit (2).jpg
fot. KAPiF
Dominika Gwit (3).jpg
fot. KAPiF