Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda w objęciach Dawida Kwiatkowskiego ogłosiła wspaniałe wieści. Para muzyków ma wspólne plany
Michał Fitz
Michał Fitz 09.05.2022 23:12

Doda w objęciach Dawida Kwiatkowskiego ogłosiła wspaniałe wieści. Para muzyków ma wspólne plany

Doda
instagram.com/kwiatkowsky instagram.com/dodaqueen

Doda opublikowała w swoich mediach społecznościowych wspólną fotografię z innym, bardzo popularnym muzykiem, Dawidem Kwiatkowskim. Co ciekawe, podobną fotkę wrzucił do internetu także sam piosenkarz. Posty te zdradzają ich wspólne plany.

Okazuje się bowiem, że artyści nie spotkali się absolutnie przypadkiem, a szykują coś dla słuchaczy. Mało kto mógł się tego spodziewać.

Doda i Dawid Kwiatkowski mają wspólne plany

Jak możemy wywnioskować z opisu wrzuconego przez Dodę zdjęcia, Dawid Kwiatkowski będzie jednym z gości jej jubileuszowego koncertu. Na tegorocznym Super Hit Festiwalu w Sopocie wokalistka będzie bowiem obchodziła 20-lecie swojej działalności scenicznej. Jak można było się po niej spodziewać, chce zrobić to z ogromną pompą, dlatego możemy przypuszczać, że na jednym gościu się nie skończy.

Już sam Dawid powinien jednak zrobić nie lada show, tym bardziej dlatego, że utożsamia się z piosenką, którą będzie wykonywał wraz z Dodą. Wokalistka zdradziła w opisie swojego posta, że jej młodszy kolega po fachu jako nastolatek zachwycał się kawałkiem, który teraz przyjdzie mu wykonać. Fani póki co mogą się jedynie domyślać, o jaki numer chodzi.

Niewykluczone zresztą, że na wspomnianym wydarzeniu zostaną zagrane piosenki, których Doda jeszcze nie wykonywała przed publicznością. Wiadomo bowiem, że szykuje się do wydania czwartego, solowego albumu. Można więc przypuszczać, że jakąś jego część będzie chciała zagrać z okazji swojego jubileuszu.

Dodę bez wątpienia należy docenić nie tylko za jej długą karierę muzyczną, ale także za chęć podejmowania nowych wyzwań. Pod koniec zeszłego roku premierę miał przecież film pod tytułem „Dziewczyny z Dubaju”, którego była współproducentką. Kilka tygodni temu ogłosiła z kolei, że planuje także wydać swoją biografię. Czego jeszcze podejmie się artystka?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub