Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda tak ubrała się na upały. Fan od razu zwrócił uwagę na JEDEN szczegół. Jej buty aż odbierają mowę
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 17.07.2023 08:36

Doda tak ubrała się na upały. Fan od razu zwrócił uwagę na JEDEN szczegół. Jej buty aż odbierają mowę

Doda
fot. KAPiF Tak Doda ubrała się na upał

Miniony weekend był zdecydowanie najgorętszym w 2023 roku. Temperatury miejscami dochodziły nawet do 40 stopni Celsjusza. W mediach społecznościowych Doda zamieściła zdjęcia zza kulis swojego koncertu we Władysławowie. Wokalistka nie byłaby sobą, gdyby nie ubrała się w wystrzałowy sposób. Miała na sobie biały top i białą spódniczkę. Uwagę fanów zwrócił jednak inny element jej garderoby i został przedmiotem dyskusji wśród komentujących.

Wystrzałowa stylizacja Dody na koncercie

Pomimo luźnego i przewiewnego ubioru Doda założyła bardzo długie i również białe buty. Właśnie to przykuło największą uwagę internautów, choć wydaje się, że nie były one zbyt grube i pasowały do całokształtu wyglądu piosenkarki.

Niesamowita próba przed niesamowitym show. Włączajcie TVP3 na żywo! O 21:30 moje wejście! Zdjęcie zrobione przez niesamowitego fotografa, niesamowitej modelce - nieskromnie napisała na Instagramie gwiazda show-biznesu.

Co się dzieje z pieszym, który omal nie został potrącony w wypadku syna Sylwii Peretti?! Ciężko uwierzyć

Fani komentują ubiór Dody na koncercie

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów. W oczy specjalnie rzucił się jeden z nich.

  • Gorąco, a ona w kozakach. Niech jeszcze ubierze kożuch.
  •  Ale ona nie ma kozaków, tylko taki specjalny materiał na nogi.
  • Jakim cudem, przez tyle lat, każda twoja stylówka jest tak wyszukana i tak zachwyca.
  • Wyglądasz obłędnie królowo - czytamy pod zdjęciem.

Jakie wykształcenie ma Doda?

Niedawno ponownie głośno zrobiło się o wykształceniu Dody. W jednym z wywiadów wokalistka opowiedziała o tym, jak wyglądało jej życie za młodu. Niektóre rzeczy do dziś pozostały jej pasją.

Dziś wokalistka jest znana niemal każdemu w tym kraju i od kilkunastu lat nieprzerwanie utrzymuje się na topie popularności. Jest wokół niej sporo kontrowersji, ale to właśnie one sprawiają, że jest nietuzinkową postacią.

Tagi: doda
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego