Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda MIAŻDŻY „Despacito” i wyśmiewa siostry Godlewskie
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 03.01.2018 13:37

Doda MIAŻDŻY „Despacito” i wyśmiewa siostry Godlewskie

doda
fot. YouTube, Instagram

Doda postanowiła spędzić tegorocznego sylwestra poza granicami naszego kraju. Odrzuciła wszelkie lukratywne propozycje występów sylwestrowych i wybrała luksusowy wypoczynek. Zdecydowała się na Zjednoczone Emiraty Arabskie, a konkretniej Dubaj. Skrzętnie relacjonowała cały swój pobyt. Na nagraniach, które wrzucała na InstaStory, dostało się nie tylko twórcy „Despacito”, ale także naszym rodzimym „gwiazdom” – siostrom Godlewskim. 

Słynna piosenkarka postanowiła prawdziwie zaszaleć. Hotel, na który się zdecydowała podczas pobytu w Dubaju, jest jednym z najbardziej luksusowych na świecie. Nagrodzony jest aż 5 gwiazdkami i oferuje on niezwykle luksusowe apartamenty z widokiem na morze, 9 znakomitych restauracji oraz bogate zaplecze spa. Doba w hotelu kosztuje od 5 do 140 tysięcy złotych za dobę od osoby.

Doda „miażdży” Despacito

Na krótkim nagraniu Doda dość dobitnie oceniła wokalną twórczość Luisa Fonsi. Okazuje się, że hit Despacito nie rozbrzmiewał w sylwestra jedynie w Zakopanem, ale także w Dubaju. W zasadzie jednak zarówno w Zakopanem, jak i w Dubaju, hit został puszczony z nagrania… Co o „Despacito” sądzi Doda? Zobaczcie:

Doda wyśmiewa śpiewające karpie

Jeżeli jeszcze nie znacie śpiewających karpi, pomocne może być nasze wideo, które wrzuciliśmy na Facebooku przed świętami. Do tej pory, na naszym kanale, siostry Godlewskie obejrzane zostały ponad 1,6 miliona razy! 

https://www.facebook.com/lelumpl/videos/2000221530005944/

Wątpliwy talent sióstr burzliwie komentowali internauci. Również Doda postanowiła w dość złośliwy sposób nawiązać do przedświątecznego covera sióstr Godlewskich. Koniecznie zobacz to nagranie:

Źródło: Pudelek, VogulePoland

ZOBACZ TEŻ: Żenada! Urządzili nam sylwestra z playbacku z naszych podatków