Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda jest ponownie zaręczona? To aż razi po oczach
Alicja Kowalska
Alicja Kowalska 22.02.2024 22:12

Doda jest ponownie zaręczona? To aż razi po oczach

Doda znowu zaręczona?
Doda znowu zaręczona?, fot: KAPIF

Swój związek z Dariusz Pachutem Doda starała się trzymać na dystans. Nie chciała pokazywać ukochanego mediom. Teraz jednak uwadze fanów nie uciekł jeden szczegół. Doda pokazała, że miłość wkroczyła na nowy poziom… 

Udane i nieudane związki Dody

Doda, czyli Dorota Rabczewska znana jest ze swojej bogatej historii związków. Liczna historie miłosne wielokrotnie przewijały się przez media, a sama gwiazda nie starała się trzymać ich na dystans. 

Często chwaląc się miłością i swoim szczęściem, Doda co rusz pokazywała się z innym partnerem. Szerokim echem odbił się jej związek z Radkiem Majdanem. Teraz okazuje się, że piosenkarka ponownie powiedziała tak. 

38-letnia Doda opowiedziała dlaczego wygląda tak młodo. Gwiazda zdradziła swój sekret 22-letnia piosenkarka miała u stóp cały świat. Karierę przerwał tragiczny wypadek, po nim jej mąż uciekł z Polski

Czy to ten jedyny Dody?

Doda ma za sobą bogatą listę nieudanych związków i małżeństw. Gwiazda jednak nie poddaje się w poszukiwaniach tego jedynego wybranka na całe życie. Doda wielokrotnie mówiła, że czeka, aż na jej drodze pojawi się ta prawdziwa miłość. 

Teraz okazuje się, że jej marzenia o prawdziwej miłości aż po grób, mogą się ziścić. Piosenkarka prezentując swoje najnowsze „dziecko”, pokazała światu mały drobiazg, który nie uciekł uwadze fanów. 

Perfumy i nowa droga życia Dody

Piosenkarka sprawiła fanom nie lada niespodziankę. Z okazji swoich 40. urodzin wydała własne perfumy. Jednak nie to przykuło uwagę fanów. Okazuje się bowiem, że na dłoni Dody pojawił się mały drobiazg.

KAPIF_oryginal_K1166323F.jpg
Doda z pierścionkiem, fot: KAPIF

Piękny i niezwykle błyszczący pierścionek w kolorze złota z ogromnym diamentem.

Czyżby Doda zaręczyła się? Prawdopodobnie był to zabieg, który miał sprawić, aby fani w elegancki sposób dowiedzieli się o zaręczynach piosenkarki.

KAPIF_oryginal_K1166327F_Easy-Resize.com.jpg
Doda na premierze perfum, fot. KAPIF
Tagi: doda
51-letnia piosenkarka pochwaliła się zdjęciem swoich bliźniaków. Chłopcy 9 lat temu przyszli na świat dzięki in vitro
makijaż
Fot. Instagram.com @celinedion
In vitro w Polsce od samego początku wzbudza masę emocji i kontrowersji. 51- letnia znana na całym świecie piosenkarka nigdy nie ukrywała, że każde ze swoich wspaniałych dzieci urodziła właśnie dzięki tej metodzie. W ostatnim czasie pochwaliła się zdjęciem bliźniaków, którzy obchodzili swoje 9 urodziny. Gwiazdy światowego formatu zwykle chętnie dzielą się z obserwatorami zdjęciami swoich rodzin w mediach społecznościowych. Celine Dion jest jednak jedną z tych osób, która grubą kreską oddziela życie prywatne od zawodowego. Ostatnio na swoim Instagramie pokazała jak obecnie wyglądają jej synkowie. Sławna mama ma powód do dumy.
Czytaj dalej
Agnieszka Chylińska wydala nową książkę. Piosenkarka mogła zrobić na niej krocie
brat
instagram.com @agnieszka.chylinska
Pieniądze, które miesięcznie zarabia Agnieszka Chylińska, przyprawiają o zawrót głowy. Gwiazda dorobiła się fortuny, a jej dochody wkrótce mogą być jeszcze większe. Okazuje się, że wokalistka i jurorka znanych programów telewizyjnych na swoim dodatkowym źródle dochodu zarabia naprawdę pokaźne sumy. Agnieszka Chylińska dochody czerpie z wielu źródeł. Nie jest tajemnicą, że oprócz muzyki jest również członkinią jury w Mam Talent, a od 2012 roku zajmuje się również pisaniem książek. Co więcej, jej powieści cieszą się ogromną popularnością, a fani byli wniebowzięci, kiedy dowiedzieli się, ze wkrótce do księgarń trafi jej kolejne dzieło.
Czytaj dalej