Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Chylińska wydala nową książkę. Piosenkarka mogła zrobić na niej krocie
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 18.11.2019 14:23

Agnieszka Chylińska wydala nową książkę. Piosenkarka mogła zrobić na niej krocie

brat
instagram.com @agnieszka.chylinska

Pieniądze, które miesięcznie zarabia Agnieszka Chylińska, przyprawiają o zawrót głowy. Gwiazda dorobiła się fortuny, a jej dochody wkrótce mogą być jeszcze większe. Okazuje się, że wokalistka i jurorka znanych programów telewizyjnych na swoim dodatkowym źródle dochodu zarabia naprawdę pokaźne sumy.

Agnieszka Chylińska dochody czerpie z wielu źródeł. Nie jest tajemnicą, że oprócz muzyki jest również członkinią jury w Mam Talent, a od 2012 roku zajmuje się również pisaniem książek. Co więcej, jej powieści cieszą się ogromną popularnością, a fani byli wniebowzięci, kiedy dowiedzieli się, ze wkrótce do księgarń trafi jej kolejne dzieło.

Pieniądze: Ile zarabia Agnieszka Chylińska?

Niepodważalne jest, że Agnieszka Chylińska to nowoczesna kobieta, która dokładnie wie, jak dbać o siebie i swoje interesy. Życiowa rola matki okazała się dla niej inspiracją do stworzenia książki dla dzieci.

-Marzyłam o tym od dzieciństwa i cieszę się, że to marzenie spełniłam- mówiła Chylińska jesienią 2012 roku zaraz po wydaniu pierwszej powieści Zezia i Giler.

Pieniądze

Agnieszka Chylińska to nowoczesna kobieta sukcesu.

Okazuje się, że pisanie nie było tylko chwilą pasją i wciągnęło ja do tego stopnia, że do tej pory udało jej się opublikować już pięć kolejnych tytułów. 20 listopada wielką premierę będzie mieć najnowsza książka zatytułowana Giler, trampolina i reszta świata. Ile Agnieszka Chylińska zarabia na książkach?

-Chylińska ma gwiazdorską stawkę, więc mogła zarobić na nich nawet około 1,5 mln złotych- w rozmowie z Party zdradza osoba z branży wydawniczej.

Agnieszka Chylińska: mąż, dzieci

Mąż Agnieszki Chylińskiej jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci w polskim show-biznesie.

Prawdopodobnie nazywa się Marek i w połowie ma być on pochodzenia romskiego. Para miała poznać się w Petersburgu, gdzie Agnieszka dochodzą do siebie po rozwodzie z Krzysztofem Krysiakiem. Zakochani pobrali się w 2010 roku.
Z kolei nie jest tajemnicą, że artystka ma troje dzieci: 12-letniego Ryszarda, 8-letniej Esterę oraz 5-letnią Krystynę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pieniądze

Pieniądze, które zarabia przyprawiają o zawrót głowy.

Pieniądze

20 listopada w księgarniach pojawi się kolejna książka kobiety.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polka będzie doradczynią Donalda Trumpa. Biały Dom ogłosił już to oficjalnie
  2. Dziadek próbował uspokoić wnuka w sklepie. Jego słowa doprowadziły do łez kobietę
  3. Ewa Kuklińska nie miała szczęścia w małżeństwie. Przez jednego z ukochanych targnęła się na swoje życie
  4. Najmądrzejsze dziecko na świecie. Ma 9 lat i zaraz skończy uniwersytet
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”