Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda, była żona Wiśniewskiego i on sam na jednym nagraniu. Gwiazdy przyłapane za kulisami, szykują się na show
Michał Fitz
Michał Fitz 10.08.2022 20:15

Doda, była żona Wiśniewskiego i on sam na jednym nagraniu. Gwiazdy przyłapane za kulisami, szykują się na show

Michał WIśniewski
youtube.com/Polsat

Michał Wiśniewski przez większość swojej kariery otaczał się pięknymi kobietami, czy to na scenie, czy w życiu prywatnym. Teraz opublikował w mediach społecznościowych filmik, na którym znów stoi obok dwóch, pięknych pań.

Co ciekawe, żadna z nich nie jest jego obecną żoną, choć jedna jest byłą. Poza Anną Świątczak obok wokalisty znalazła się także Doda. Z czego wynika spotkanie absolutnych gwiazd muzyki rozrywkowej w naszym kraju? Wytłumaczył to sam piosenkarz.

Co planują Michał Wiśniewski i Doda?

Okazuje się, że spotkanie artystów absolutnie nie było przypadkowe. Ci przygotowują się bowiem do wspólnego występu, który już niedługo będzie transmitowany w telewizji Polsat. Co to za wydarzenie? Szczególnie podekscytowani na myśl o nim mogą być fani zespołu „Ich Troje”.

Chodzi bowiem o jubileuszowy koncert wyżej wspomnianej kapeli. Muzycy nie chcieli tak wyjątkowego wydarzenia organizować tak, jak resztę koncertów, dlatego przygotowali dla fanów wiele wyjątkowych wrażeń. Dodatkowymi atrakcjami są chociażby gościnne występy innych gwiazd, na przykład Dody.

Ten niepowtarzalny koncert będzie miał miejsce już w tę sobotę, 13 sierpnia. Odbędzie się w mrągowskim amfiteatrze. Transmisja w telewizji zacznie się o godzinie 20.05.

Michał Wiśniewski i Doda już razem występowali

Niewykluczone, że Doda zgodziła się na występ na wyjątkowym koncercie „Ich Troje”, by niejako zrewanżować się Michałowi Wiśniewskiemu za jego przysługę. Ten brał bowiem udział w jej jubileuszu, który został zorganizowany w ramach tegorocznego SuperHit Festiwalu w Sopocie.

Wokalista zrobił z Dodą niemałe show. Został zaproszony do zaśpiewania jednego z jej największych hitów pod tytułem „Nie daj się”. Artyści wykonali go w różowych kreacjach, których część Michał zdejmował z Dody w trakcie występu. To tylko dodało pikanterii całemu show. Niewykluczone, że w sobotę przygotują podobne atrakcje.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Doda. 12 kroków do miłości”. Polsat pokazał zwiastun programu. Takiej Dody jeszcze nie widzieliśmy
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Powiązane
Maryla Rodowicz
Te hity Maryli Rodowicz powinien znać każdy. Ciężko będzie zdobyć 10/10