Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do sieci trafiło nagranie z wesela Karoliny Małysz. Córka skoczka zachwyciła gracją na parkiecie
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 05.09.2021 09:35

Do sieci trafiło nagranie z wesela Karoliny Małysz. Córka skoczka zachwyciła gracją na parkiecie

adam małysz
fot. instagram.com/karolina_malysz

4 września miał miejsce długo wyczekiwany moment. Karolina Małysz — córka polskiego skoczka Adama Małysza — poślubiła miłość swojego życia. Na jej InstaStories pojawiło się nagranie prezentujące fragment pierwszego tańca młodej pary, wyglądali zjawiskowo!

Karolina Małysz wraz z ukochanym i bliskimi świętowali w domu weselnym „Romeo i Julia” w Szczyrku.

Karolina Małysz wzięła ślub

4 września Karolina Małysz w gronie najbliższych wzięła ślub z ukochanym Kamilem. Obserwując Instagram córki polskiego skoczka, można wywnioskować, że para spotykała się ze sobą kilka lat, zanim zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu.

Zaręczyli się już w 2019 roku i niedługo po tym wydarzeniu rozpoczęły się pierwsze przygotowania, ślub bowiem miał odbyć się wcześniej, jednak pandemia pokrzyżowała te plany.

Mimo przeszkód i drobnych komplikacji Karolina Małysz wzięła ślub z ukochanym w sobotę 4 września 2021 roku.

Do sieci trafił fragment nagrania prezentujący pierwszy taniec młodej pary. Wideo pojawiło się na InstaStories Karoliny i było możliwe do obejrzenia przez kilka godzin.

Na nagraniu widać córkę Małysza w długiej białej sukni, zdobionej drobnymi kamieniami. Para zatańczyła do piosenki Something Just Like This.

Podczas tańca wokół nich pojawił się dym, który nadał niebywałej atmosfery. Para wirowała na parkiecie, prezentując piękną choreografię. Sceny jak z filmu! Poniżej możecie zobaczyć screeny z opublikowanego materiału wideo.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Przykre wieści ze szpitala. Chodzi o stan zdrowia Wiesława Gołasa

Źródło: Instagram